Wpis z mikrobloga

@FedoraTyrone: wystarczy kupić karmę, która ma dopisek Grain Free. To już będzie dobra karma. Firm, które mają dobry skład jest wiele:
- Applaws
- Feringa
- Farmina
- Granata Pet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@budus2: BARF to mięso przygotowywane przez Ciebie + suplementy. Dieta jest dokładnie zbilansowana pod Twoje zwierze. Wiesz dokładnie co dajesz swojemu zwierzęciu, a nie zmieloną papkę z puszki czy suche chrupki (te można dawać jako smaczki na zęby). Ogólnie po barfie zwierzę się lepiej czuje, mniej chodzi do kuwety, kupy DUŻO mniej śmierdzą i w przyszłości zwierzę nie będzie miało problemów z układem pokarmowym czy nerkami.
Polecam na Facebooku zapisać
  • Odpowiedz
@budus2: uuu... to albo już myśl o tym BARFie albo zmień karmę na jakąś inną. Tylko nie od razu. Mieszaj jedną z drugą przez około tydzień.
  • Odpowiedz
@budus2: haha, no i jak mu się do d--y przyklei to spierdziela z tą kupą po całym domu xD ja mam teraz problem z głowy, bo wziąłem prawie łysego :D
  • Odpowiedz
kiedy akurat łyskasa woli ¯(ツ)


@enron: a dzieci wolą czekoladę i hamburgery, co nie znaczy że należy je nimi karmić

Jak kochasz kota, to dawaj mu dobre i zdrowe jedzonko
  • Odpowiedz
@enron: nauczyłeś kota jeść g---o z polepszaczami smaku, to nic dziwnego, że teraz nie chce jeść lepszego jakościowo amciu. możesz poczytać w necie jak przestawić kicię na porządne żarcie, naprawdę warto
  • Odpowiedz
@enron: kupuj najlepsze jedzenie jakie jest, moje kitku po 13 latach mialo niewydolne nerki i powoli ja paralizowało, i trzeba bylo ją uspac. Musisz kupowac takie jedzenie ktore najmniej obciąza nerki
  • Odpowiedz
  • 0
@enron Jakie cudne są () Obie kocice?


@KrowiCycek: no przy tych barwach nie może być inaczej, kocura w tym malowaniu nie uświadczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam jeszcze jedną kotkę, klasyczną szaroburą - przy nich to staruszka, już 16 lat ma (mniej więcej, bo to znajda).
Ta większa tricolorka to zresztą też znajda, z tego samego miejsca co
  • Odpowiedz