Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
Jakiś czas temu pisałem o planie sporej zmiany w moim życiu. Zrobiłem to. Wyprowadziłem się z #lublin wynajmując mieszkanie (dzięki aferom opisanym na wykopie podsunąłem im umowę na wynajem okazjonalny - dziękuję Wam). Zamieszkałem na wsi w #swietokrzyskie Zrobiłem uprawnienia na wózki widłowe w UDT. Z umysłowego pracownika jutro w nowej #pracbaza stanę się szeregowym wózkowym, który ma teraz #!$%@? na RODO, spuszczanie się nad tworzeniem kontrolek, kart pracy i ogólnie całego bałaganu jaki 11 lat musiałem robić. Plusów na odwagę nie potrzebuję. Trzymajcie tylko kciuki, żebym żadnej palety nie wyjabał bo doświadczenie na wózku to 5h na kursie.
  • 29
@plusem-wyklety: Nie przejmuj się dogadywaniem innych, Mireczku. Ich jedynym wysiłkiem intelektualnym jest przeczytanie programu tv i nie wiedzą, co to praca umysłowa, a prawda jest taka, że nic tak nie obciąża organizmu jak wysiłek intelektualny + stres. Pracowałem na budowie (więc mam porównanie), potem w automotive wysyłałem linie produkcyjne na inne kontynenty - i też pamiętam, że zazdrościłem wózkowym, koparkowym, kosiarzom, których mijałem w drodze do pracy... Rzuciłem to w p***u
@papierowy_ludzik Praca na magazynie nie musi być jakoś szczególnie ciężka, największy problem to towarzystwo z którym musisz przebywać. Też chciałbym zmienić pracę, ale nie mam pomysłu na siebie. Mimo iż dużo czytam, słucham podcastów, słucham historii innych ludzi... A w biurze za jakieś 2,5k-3k nie chcę pracować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tajemnicza_Melancholijna_Postac: no to wiesz, jeśli dla Ciebie 2.5-3k za pracę biurowa to mało to nie ma sensu byś myślał o zmianie. Ja np. nie wytrzymał bym psychicznie wiedząc, że czeka mnie praca na hali czy magazynie. Za dużo wsadziłem kasy i sił w naukę by pracować tak do końca życia.

Na zmiany nie jest za późno nigdy. Przez jakiś czas żałowałem, że zrobiłem inz, ale teraz zauważyłem, że zgrało mi się