Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lubię sobie w niedzielę wejść na tag #zakazhandlu i poczytać narzekania wykopków o to, że nie mogą dzisiaj zrobić zakupów a w tygodniu nie dali rady bo cały tydzień po 10-12 godzin pracy dziennie i niedziela to jedyny dzień w tygodniu kiedy mogą zrobić zakupy. Wisienką na torcie jest moment kiedy nazywają ludzi którym ten zakaz nie przeszkadza niewolnikami. XD

#bekazpodludzi #polak #polska #codziennyzakaz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anon_wluj: w tyg mam prace, szkółkę jezykowa, nauke, sprawy prywatne. W sobotę czasami kac, prace ogrodowe, jakiś wyjazd typu kino, knajpa. W niedziele siedzę z d--a i nic nie robię. Czemu nie moge robić w niedziele zakupów? Jestes zerem typie
  • Odpowiedz
@NickciN:
większość osób co pracowała to studenci. Czemu chcesz zmuszać kogos do nie pracowania w Niedziele skoro tylko weekendami może?

Masz jakieś statystyki, że większość to studenci? Coś mi się nie wydaje. A jak student chce studiować i pracować, to chyba lepiej, żeby poszedł na studia zaoczne i pracował w tygodniu.

czemu kina, restauracje, fast-foody zmuszają ich do pracowania a innych nie? Hipokryzja
  • Odpowiedz
@adam-antoszewski: bo pracowałem weekendowo w sporej Galerii i widziałem tych ludzi, rozmawiałem z nimi itd. Dodatkowo u mnie w robocie też 90% studenci chcący dorobić lub nawet osoby z technikum/liceum.
Zabawne, kogoś pozbawiacie dnia pracy to teraz ma zmienić tryb studiów i prace dla swojego dobra. Przecież on sam nie wie co dla niego lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tfu na wasze mordy.
  • Odpowiedz