Wpis z mikrobloga

@Furiat nie, nie próbuje. To ty patrzysz na wszystko skrajnościami:, czemu jak brak dzieci to od razu wariantem jest hedonizm? Można bez dzieci, bez hedonizmu, bez konsumpcjonizmu. Przestań patrzeć czarno biało
  • Odpowiedz
@Furiat: Tzn co zostawi po sobie, kolejne karyńsko, którego celem w życiu jest się rozmnożyć i zdechnąć? Faktycznie dziedzictwo warte zmarnowania życia xD Nie daj boże potomek będzie bezpłodny, kilkadziesiąt lat jak krew w piach, koniec wielkiego rodu Kowalskich xD
  • Odpowiedz
@Hawthorne: Oczywiście ze mozna. Po prostu stawianie tezy ze tylko pato się rozmnaża obaliłem z dowodami. Natomiast ogólnie ten plakat ze będziesz mógł grać na konsoli to wgl bez komentarza. Chyba ze taki Bill Gates nie pogra bo dzieci. A wiec dwie tezy błędne plus kilka wykopków którzy temu przyklaskują i nie ciekawi ich jak jest.
  • Odpowiedz
@Furiat: Jak chcą niech robią, ale dorabianie do tego ideologii "zostawiania czegoś po sobie" jest śmieszne, tym bardziej w wydaniu Kowalskiego. Świat nie zbiednieje od kolejnego Kulczyka mniej, żadna to wartość zostawić po sobie kolejnego bezmyślnego dziedzica fortuny tatusia.
  • Odpowiedz
@pianinka: Ja tam nie wiem czy oni sa bezmyślni. Nie znam nie oceniam, chociaż zapewne studiowali w nie najgorszych miejscach. Śmieszne jest tez dorabianie ideologii ze pato się rozmnaża a wiec ja nie będę xD. Myśle ze obie te ideologie sa żenujące.
  • Odpowiedz
@Furiat: Raczej nikt nie podejmuje tej decyzji na podstawie obserwacji kto się rozmnaża a kto nie. Albo masz potrzebę posiadania dzieci albo nie masz. Potem zaczyna się dorabianie ideologii do własnych i cudzych wyborów ;)
  • Odpowiedz
Ja uważam ze nie tylko bieda się rozmnaża ale ludzie bogaci i ambitni tez


@Furiat: xD.
To nie jest tak, że ,,ty uważasz, że nie tylko bieda się rozmnaża" tylko ty to wiesz... i ja to wiem. Rozmnażają się wszyscy, różne grupy społeczne. To jedno.
A drugie to jest to, że to zawsze najmniej inteligentni, najsłabiej zarabiający, najsłabiej wykształcenie mieli najwięcej potomstwa i to zjawisko utrzymuję się do dziś. Dotyczy
  • Odpowiedz
@raceman "no geniusz jesteś.I całe twoje #!$%@? psu w żope bo po ttwoim zgonie zabierze je państwo.Brawo Ty"

Raczej malo kogo obchodzi co sie stanie z JEGO pieniedzmi po smierci
  • Odpowiedz
@fapowiczowski: To ze każda grupa społeczna się rozmnaża to fakt. Ja natomiast stawiam tezę ze bogaci i zamożni rozmnażają się powyżej średniej, patologia rozmnaża się również powyżej średniej. Po środku jest klasa biedna aspirująca która jest trochę mądrzejsza od patoli i ma z tylu głowy ze ich nie stać na dziecko albo po prostu im się nie chce.
  • Odpowiedz