Wpis z mikrobloga

@m00n: Kiedy ci ulało się w karynce i nie masz na skrobanie więc postanawiasz zostać ojcem i mężem żeby coś po sobie zostawić chociaż sam masz gówno i mieszkasz z rodzicami więc jazda z kredytami na 30 lat ku chwale teściowej i karynce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy kogo znam żałuje że zalał ale nie wolno o tym mówić nikomu
  • Odpowiedz
@gregRzn:
Czyli w skrócie. Kupiłeś dziecku lizaka, ono powiedziało, że cię kocha (mimo iż nie rozumie znaczenia tego słowa) bo spełniłeś jego zachciankę i dostałeś w zamian uśmiech bombelka. No cóż ...
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: Pajac to ciebie zrobił. Nie mam nic do tego czy ktoś ma dzieci czy nie, czy mu się nie chce, czy nie może. Po prostu śmieszy mnie żenująca argumentacja ze niemam dzieci bo tylko patologia w dzisiejszym świecie się rozmnaża. Nie zgadzam się z tym, przytoczyłem fakty, nie obraziłem nikogo personalnie a ty max co możesz zrobić to od pajaców wyzywać ponieważ iq na ciekawa polemikę brakuje.
  • Odpowiedz
@m00n: Samo rozmnożenie nie jest żadnym szczytem moim zdaniem. Weź się rozmnóż, wychowaj np 3 ludzi i zaobserwuj ze radzą sobie w życiu i są dobrymi osobami. To już jest lekko grubsze osiągniecie jak kupno hulajnogi elektrycznej xD
  • Odpowiedz
@Furiat: Czy ja wiem. Osiągnięciem jest zrobienie doktoratu z matematyki. Dziecko zrobić i wychować może w zasadzie każdy.
Jeśli ktoś stawia sobie życiowy cel żeby się rozmnożyć, i zrobić sobie lepszą wersje siebie (bo mi w życiu nie wyszło) i potem tylko ohać i ahać przed znajomymi jaki to bombleke zdolny jest i jaka to wybitna jednostka to coś tu jest nie teges.
  • Odpowiedz
@Furiat: co ty #!$%@?, mam 6 pak, robię #!$%@? kasy rocznie i nawet na myśl mi nie przychodzi żeby gówniaka stworzyć xD gardzę dziećmi i prędzej bym takie na ulice #!$%@?ł niż #!$%@?ł się że mnie budzi po nocach i w dodatku zżera moją kasę, którą wolę zainwestować w ciekawsze i fajniejsze rzeczy.
  • Odpowiedz
@NPC2137: Reklama spoko. Brakuje tylko dopisku w twoim wpisie o tym że "takie" reklamy są kierowane zazwyczaj do ludzi w wieku 14-18 lat i te "free condoms" stoją w automatach umieszczonych w szkołach (tych dla "średnio radzę sobie z angielskim") jak i przed szkołami (tymi na przedmieściach dla "warehouse worker kids"). Dodatkowo zajęcia raz na kwartał o ciąży/sexie/chorobach wenerycznych w szkołach z dużą ilości 15letnich "brzuchatek" co miesiąc.

@Furiat
  • Odpowiedz
@Marovic: No to co ja zrobię xD. Gratulacje 6-paka. Mi osobiście trudniej się go robiło jak hajs. To ze masz patologiczne podejście do dzieci którym sam kiedyś byłeś to nie mój problem. Jest w #!$%@? ludzi którzy mogli by pol polski kupić i jak ich zapytasz z czego sa najbardziej zadowoleni w życiu to odpowiedzą ze z rodziny. Ja nie mam podejścia jak hipokryta, wychowanie dzieci jest trudne i jest
  • Odpowiedz
@Marovic: Typie nie miej dzieci. Po prostu nie zachowuj się jak prostak. Pogódź się z tym ze do końca twojego smutnego życia będą ludzie którzy maja 100x więcej hajsu od ciebie i maja dzieci. Te dwa fakty zestawione obok siebie wykluczają zdanie ze tylko patologia sie rozmnaża a ambitni i nowocześni ludzie nie. Co ty mi o inteligencji wykładasz jak nawet rzeczywistości która się zadziała i jest banalna do zweryfikowania
  • Odpowiedz
@Marovic: Tylko konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) 500+ to syf. Ale niektórzy znajomi mówią ze traktują to jako częściowy zwrot za i tak duże podatki które płaca na b2b.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: Intryguje. Jak powiesz plaskoziemcy ze ziemia jest elipsoida obrotowa jest podobnie xD. Powiesz dla takiego typa ze Trump/Musk ma 5 dzieci to prędzej zbluzga ich i powie ze to dziecioroby i patola zamiast powiedzieć, fakt to ciekawe ludzie ambitni tez przekazują swoje geny.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: Zgadzam się z tym co napisałeś. Zauważ ze nikt tobie tak nie odpowie. Dostaniesz info ze ktoś tam niema dzieci bo tylko patologia je ma. Nie jest chudy bo ma hashimoto. I tak w kółko. Nie mam pieniędzy bo tylko złodzieje dużo zarabiają xD
  • Odpowiedz