Wpis z mikrobloga

@Furiat: Po części masz rację i mimo tego, że nie chcę mieć dzieci, bo ich nie lubię itd. To jednak tego typu obrazki jak OP zaserwował też są średnie. Jak ktoś nie chce mieć dzieci, niech nie ma, a takie na siłę pokazywanie "ja mam kasę a nie smoczki" to takie samo rzucanie się jak w sumie Twoje komentarze czy inne matki i tateły. Prawdziwi antynataliści oraz nataliści robią swoje
  • Odpowiedz
@NPC2137: Ja mam dzieci, ale szanuje każdego kto zdecydował się ich nie posiadać. W sumie nawet nie tyle szanuje co nie zauważam żadnego problemu, wszystko mi jedno czy ktoś się rozmnożył czy nie, nie to definiuje człowieka, nic o nim to nie mówi.
  • Odpowiedz
Mordy. Jak ktoś nie chce mieć dzieci to niech niema. Nie zgadzam się po prostu na kłamstwa xD. Na #!$%@? macie w kłamstwie tkwić. Lepiej się czujecie czy jak ?


Gdzie tu są kłamstwa?

Niech każdy z was zada sobie pytanie czy jak by był właścicielem kilku galerii handlowych w pl gdzie mu na miękko z samych czynszów wpada do końca życia 2mln miesięcznie po opodatkowaniu. Czy przekazali byście takie dziedzictwo komuś ? Czy starość i przepisanie na skarb państwa xDDDD. Nawet w mniejszej skali typu komu taki spierdox przepisze swój 30 metrowy apartament prawie w centrum ?


Po
  • Odpowiedz
@NPC2137: Człowieku. Nic nie szkodzi ze nie chcesz mieć dzieci. Jak na łatwe do zweryfikowania fakty mówisz stek bzdur to przykre ze wolisz tkwić w błędzie. Teraz dzięki mnie będziesz mieć z tylu głowy świadomość ze jak stawiasz tezę ze tylko pato się rozmnaża albo dziecioroby sa bez ambicji to kłamiesz z premedytacja i o to mi chodziło. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz dzięki mnie będziesz mieć z tylu głowy świadomość ze jak stawiasz tezę ze tylko pato się rozmnaża


Nigdy tego nie powiedziałem.

dziecioroby sa bez ambicji


Bo
  • Odpowiedz
@NPC2137: Elon Musk który ma 5 dzieci i próbuje wysłać człowieka na Marsa jest bez ambicji ? Z pewnością w twoim świecie 5 dzieci to już dzieciorob.
  • Odpowiedz
@Furiat: Dzieciorobem jest osoba, która uważa wyprodukowanie dziecka za szczyt osiągnięcia życiowego. Do normalnych ludzi, którzy decydują się na dziecko i traktują je tylko jako część swojego życia obok życia towarzyskiego, życia zawodowego nic nie mam.

A szczytem szczytów jest dzieciorób robiący dzieci i siadzący na utrzymaniu państwa.
  • Odpowiedz
@Furiat: masz jakąś tam rację ale niestety duża część to głupoty - ciekawe ile czasu Elon poświęca dzieciom. Druga sprawa to w jakim wieku oni te dzieci robili - najstarsza córka Gatesa ma 23 lata, co znaczy że Gates miał ponad 40 lat. To się niestety nie pokrywa po pierwsze ze średnią wieku wykopków a po drugie fakt koleś był już bardzo bogaty jak te dzieci zrobił, pewnie miał nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Furiat: ale pękła ci dupa, że ktoś nie chce mieć dzieci, że decyduje się na to z pełną świadomością, że ma beztroskie życie i czas i kasę dla siebie, ty za to taki poważny, dojrzały i #!$%@? ambitny bo dzieciaka ci wysrali xd co Ty sprzedajesz z marżą 500%? Handlujesz gsrnksmi na pokazach i wcoskasz je starym babom?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NPC2137: w sumie reklama normalna, jak do kogoś trafi to ma to sens. Mam dziecko i w sumie i tak taka reklama do mnie trafia xD chociaż bez dziecka to pewnie i tak bym nie miał ps4, bo nie mam czasu na granie. Ale poza tym spoko, kto długo był kawalerem i mieszkał na swoim albo z rodzicami, ten wie o co kaman. Zarabianie hajsu, gdy nie masz żadnych pilnych
  • Odpowiedz
Prawda jest taka ze rozmnażają się na potęgę ludzie wpływowi i bogaci którzy coś sobą reprezentują


@Furiat: ludzie bogaci stanowią malutką część społeczeństwa. Pomijając już fakt twojego agresywnego tonu całej wypowiedzi, pewnie nawet nie wiesz o tym, że zostało naukowo udowodnione, iż niska inteligencja idzie w parze z dużą liczbą posiadanego potomstwa.
Za niską inteligencją bardzo często idzie w parze również bieda!
Proponuję się douczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NPC2137: Bo to nieudaczne dziecioroby, których największym osiągnięciem jest wysryw gówniaka. Mam dzieciaka, czas na konsolę, chodzę do pracy. I nie jest tak że żona cały czas spędza z młodą, a ja mam #!$%@?.
  • Odpowiedz