Wpis z mikrobloga

Z racji, że nadszedł czas rozstania z moim motocyklem, postanowiłem wystawić ogłoszenie najpierw tutaj żeby nie użerać się z przypadkowymi ludźmi niewiedzącymi czego szukają ;)

Co sprzedaję:

Yamaha Fz6 S1, rocznik 2005, przebieg 94102 km (i mimo pogody rośnie ;) )

Skoro przerażeni przebiegiem już poszli, to napiszę jak wygląda historia motocykla odkąd go kupiłem. Fazera nabyłem od człowieka, który położył go na krawężnik (stąd wgniotka na baku i rysa na ramie). Dlaczego nie naprawiłem strony wizualnej? Bo motocykl jest do jeżdżenia a nie do patrzenia :D Bak został zabezpieczony przed rdzą, plastiki pospawane a te, którym spawanie nie pomogło wymienione. Poza tym mieszkam w centrum Warszawy, nie mam garażu więc dla mnie mniejsza zachęta dla złodziei to zaleta.

Co się zatem liczyło dla mnie? Stan techniczny! Dlatego motocykl co kilka miesięcy był zaprowadzany do Pole position na Górczewskiej z zaleceniem “zobaczcie co trzeba zrobić i zróbcie” i tak:

4 lipca 2017 kupiłem motocykl i po wymianie płynów i zarejestrowaniu:

24.07.17 - inspekcja, wymiana napędu, regulacja luzu zaworów, wymiana uszczelki pokrywy zaworów, wymiana świec (1271 zł)

18.07.18 - wymiana uszczelki napinacza rozrządu, wymiana oleju, filtra oleju, serwis filtru powietrza, wymiana łożyska tylnego koła (723 zł)

25.08.18 - wymiana tylnej opony (490 zł)

30.05.19 - wymiana filtra powietrza, oleju, filtru powietrza i oleju, wymiana klocków hamulcowych tył + serwis zacisków, regulacje

7.10.19 - wymiana łożyska główki ramy, serwis przedniego zawieszenia (wymiana oleju, uszczelniaczy, tulejek), wymiana linki sprzęgła (900 zł)

Na wszystkie powyższe mam rachunki (więc i gwarancję). Oprócz tego w międzyczasie sam naprawiałem mniejsze problemy jak wymiana regulatora napięcia czy czujnika hamulca.

Poza tymi rzeczami w motocyklu można znaleźć:

automatyczną, elektroniczną olejarkę łańcucha autorstwa syku z forum o banditach (pozdrawiam jeśli czyta ;) )

gmole Givi

kufer na dwa kaski na porządnym stelażu

wyższa szyba turystyczna (przyjemnie wygięta do góry)

deflektor (największy jaki znalazłem)

x-grip na telefon z gniazdem usb (podłączony do akumulatora poprzez przekaźnik)

W zestawie są dwa kluczyki czarne + 1 serwisowy

Gratis dorzucam apteczkę, olej do olejarki, starą tylną oponę (może ktoś chce sobie ją dopalić), blokadę na tarczę oxford z linką-przypominajką, pokrowiec na motocykl i może znajdę coś jeszcze ;)

Co trzeba zrobić? Przednia opona jest z 0411 więc potencjalnie trzebaby ją wymienić mimo, że bieżnik jeszcze jest.

Dla szperających: nr rejestracyjny WG607K, VIN JYARJ071000026194, data pierwszej rejestracji: 28.02.2005r.

Przegląd świeżo zrobiony, jest do 02.11. 2020, OC zaraz będzie kupione, będzie do 15.11.2020r

Dlaczego zatem sprzedaję? Rozważam wyprowadzkę z Polski i nie chcę ciągnąć Fazerka ze sobą, poza tym przy moim 2 metrowym wzroście coraz częściej wzdycham do V-stroma ;)

zdjęcia: https://imgur.com/a/y06W0UF

#sprzedam #motocykle #motowarszawa #motoryzacja #yamaha i nieprawda że #svlepszeodkobiety #gielda
  • 16