Wpis z mikrobloga

Na dniach planuje upgrade mojego PC. Finalna wersja powinna wyglądać tak:
CPU Intel i5 7500
GPU nVidia RTX 2070 Super
Ram 2x16 GB DDR4 2400Mhz
Płyta główna msi b250 pro vdh
Dysk 128 GB SSD + 1 TB HDD
Planuje wymienić RAM i GPU, z kupnem dysku SSD wstrzymam się na razie, zobaczę jak z budżetem będę stał. I teraz dwa pytania:
- zasilacz Corsair VS550 550W uciągnie to czy powinienem się zaopatrzyć w jakiś lepszy?
- który model RTX 2070 Super polecacie (MSI, Asus, FE)?
#pcmasterrace #komputery #gry
  • 23
@CzuapDeBejs: ale ten daremny procesor to sobie odpuść xD. Mój stary 6500 nie nadaje się już zbytnio do 1070 to co dopiero 7500 który jakoś wybitnie mocniejszy nie jest w połączeniu z 2070S. Teraz jak Intel to tylko 8 gen wzwyż.

No chyba że tej 7500 to obecnie Twoja baza to tym bardziej odpuść sobie kupowanie takiego GPU skoro ten ziemniak zostaje w slocie CPU, bo zanim go wymienisz to 2070S
@Patison47: to niezla porazka bo mam 4/4 procka i kazda najbardziej wymagajaca gra smiga w 60-120 fps w very high/ultra. Nawet Assassin's Creed: Odyssey uważany za niezoptymalizowany gniot dziala w 60 fps w najbardziej wymagajacych miejscowkach i 70-80 w pozostalych lokacjach. Wszystko takze wskazuje na to, ze rdr2 ktory wyjdzie za kilka dni bedzie dzialal takze idealnie patrzac na wymagania. Co nie zmienia faktu ze akurat 7500 to slaby juz procek,