Wpis z mikrobloga

Tylko człowiek dopisuje sobie do wszystkiego ideologie. Ta ogolona małpa widzi wspaniałość w replikacji, chce czuć się wyjątkowa na tle innych gatunków. Kotka podczas życia narobi 40 kociąt i nie musi doszukiwać się w tym cudu, czegokolwiek. Zbyt wysoka świadomość zmusiła człowieka do wynajdywania najróżniejszych przyczyn, dla której on - "wyjątkowy władca Ziemi" - jest właśnie tu i teraz. Iluzja to mechanizm obronny i przybiera różne formy. Wiara w bóstwa, w życie po śmierci czy w ogóle odrzucenie śmierci - czyli śmierć jako proces który zdarza się wszystkim, poza mną.
#antynatalizm #efilizm
  • 171
  • Odpowiedz
@Bazarnia:

Zostaniesz rozłożony i zapomniany, nie uratuje Cie nic ;

O tym to każdy uczeń podstawówki wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że obecnie nie znamy naukowych (tak, istnieje coś takiego jak nauka drogi mireczku) możliwości przedłużenia życia człowieka w nieskończoność. Ale jako cywilizacja pracujemy nad tym. I pewnie nam się to uda zrobić, np. poprzez pozbycie się naszej biologicznej osłony. Nauka chłopaku, nauka.
  • Odpowiedz
I zaczynają się osobiste wycieczki, brak rzeczowych argumentów = atak personalny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki to wasz


@satba: gosciu, on nie gadal do ciebi wiec ti nie bylo ad persona, pomysl czasem zanim cos napisesz xD
  • Odpowiedz
@satba: jestes debilem xD

tym razem użytkownik @paul772 zaczyna obrażać. No cóż, sama elita na tym tagu siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). I jeszcze te xD, tiak, to się nazywa elita intelektualna. Co będzie następnym krokiem, stalking?
  • Odpowiedz
@satba: to nie jest obraza, to jest moja opinia o tobie ktora wskazuje na to ze masz niski poziom inteligencji i jestes na dodatek perfidnym prowokatorem
  • Odpowiedz
@paul772: nie ogarniasz słownika i relacji międzyludzkich, jeżeli uważasz, że nazwanie kogoś "debilem" nie jest obrazą. Z kolei jeżeli chodzi o twoją opinię na tema poziomu mojej inteligencji, to masz do niej prawo, możesz pisać, że ktoś ma niski poziom inteligencji, po mnie to spływa. Mogę jedynie dodać, że w mojej opinii osoby, które wierzą w teoryjkę zwaną #antynatalizm, mają bardzo niski poziom inteligencji emocjonalnej, są to
  • Odpowiedz
jeszcze raz, ale w moim języku ojczystym, coś tak nieskładnie napisałeś. Masz tutaj też parę znaków diakrytycznych: ś,ć,ą,ę. Resztę niech ci koledzy z tagu podrzucą :).


@satba: to jest prowokacja nie zwiazana w ogole z tym co ja napisalem. A moja "obraza" byla ODPOWIEDZIA na twoja prowokacje, ktora miala na celu odwiesc od meritum.
Poczytaj sobie o sposobavh nieuczcwej dyskusji, moze sie czegos nauczysz

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Erystyka#
  • Odpowiedz
@paul772: mireczku, jaka prowokacja, jaja sobie robisz. Piszesz coś niezrozumiałego, to ci napisałem, żebyś to poprawił. Ładnie się tlumaczysz z obrażania innych. Ale ja ci wybaczam, znaj moją łaskawość.
  • Odpowiedz