Wpis z mikrobloga

@shitstormer: może dlatego, że :
balans nie istnieje. Jedyne sensowne atrybuty (pod strzelacza) to percepcja/int na max resztę zostawić
jest przegięty talent w inspiration na tier 60, daje tyle darmowych skill, że nigdy nie przegrasz żadnego skillchecka
nie ma potrzeby dawać więcej punktów niż 40 w bron -> idziesz jak terminator
jeżeli wszystkie skile do walki są zbędne aby móc grać postacią walczącą ładujesz wszystko w skill checki => przechodzisz wszystkie
@10129: przypominam, że kategoria tej gry to cRPG. Chyba ludzie o tym zapominają. Tak to co napisałeś to prawda i obniża ocenę gry. To tak jakby pluć na Planescape Torment bo można przejść całą gre doskonale się bawiąc przegadując wszystko i nie tłuc toporem.
@Variv: F4 to dla mnie parodia RPG była, jakby to się nazywało nie wiem Tomb Raider, czy post apo battlefield to może( ͡° ͜ʖ
a tu na golu np ostatnio widziałem 5/10


@shitstormer: kiedy wy się #!$%@? nauczycie, że GOL to portal dla sfrustrowanych gimbusów i od wielu lat nie jest miarodajny pod kątem opinii społeczności nt. danej gry.

Już mi dupa powoli pęka bo co nie zajrzę do tagu dot. gier to często przewija się "A bO Na GOLu mUwiO.."

Metacrit - 600 opinii graczy - srednia ocena 8/10
Masz odpowiedź.

Na razie gram
przypominam, że kategoria tej gry to cRPG. Chyba ludzie o tym zapominają


@m00n: właśnie dle tego jest to problemem. odgrywania roli mi tu brakuje, tworzysz postać, jesteś kimś konkretnym: świetnym mówcą, wojownikiem, lekarzem, inżynierem każdy znich ma mocne i słabe strony. tutaj?
jesteś wszystkimi tym osobami: genialny naukowiec urodzony dyplomata kolejna inkarnacja Boga #!$%@?
Ty nie masz słabych stron, wszystkie skill checki science i inne przechodzisz w grze, pewnie ciężko się
@10129: Tu się oczywiście zgadzam. Aczkolwiek naturalne jest, że dązymy do postaci prawie idealnej bo w takim Fallout 2 też na pewnym etapie gadamy z każdym otwieramy każdy zamek i hakujemy każdy terminal. Tutaj faktycznie jest to za wcześnie ale może z powodu tego że gra jest po prostu krótka. No ale faktycznie masz racje, jest za prosto. Brakuje tej progresji. Mi się wydaje, że płacimy pewną cenę za przejęcie Obsidianu