Wpis z mikrobloga

@janmazoch: a ty widocznie dorosły nie jesteś, skoro naprawdę sądzisz, że to, że ktoś zmienił zdanie, to temat wart afery.
Kaczyński zmienił drastycznie zdanie w kwestii cen benzyny.
Tusk miał być liberałem, a podnosił podatki.

Berkowicz odpowiadając jakimś oderwanym od rzeczywistości ludkom z wykopu zmarnowałby czas tak, jak ja go teraz marnuję. Ale że też się uczę, więc pozdrawiam i żegnam. Miłej i aktywnej krucjaty, która z pewnością uczyni Polskę
  • Odpowiedz
@janmazoch: doskonale. Im więcej czasu na to poświęcisz, tym większy będzie twój sukces. Rzuć robotę. Musisz zatriumfować, jak pisałem, przyniesie to LICZNE KORZYŚCI. Jakie? Nie wiem, ale na pewno będą liczne. I będą to korzyści.
  • Odpowiedz
@janmazoch: czas pokaze czy zapomnial o idealach czy nie. takie trollowskie p----------o o wzywaniu do oddaniu diety poselskiej jeszcze o niczym nie swiadczy, jak by powiedzial ze odda diete jak konfederacja dostanie sie do sejmu albo zostanie poslem to zwracam honor a jak nie to s--------j and get a life
  • Odpowiedz
@wisyrr: zobowiązanie było do parlamentu europejskiego to prawda. Ale nie napisałem "wzywam go jak się zobowiązał", tylko po prostu wychodzę z inicjatywą, tak jak on wtedy wyszedł do Tuska. Dla mnie nie ma znaczenia, czy parlament polski czy europejski. Niech się tej diety zrzeknie, skoro innych do tego zachęca.

@Emes91: wyśmiewam jednych jak i drugich, nie tak jak niektórzy na tym portalu że widzą tylko czarno-biało ;)
  • Odpowiedz
@Pantokrator: musza w jakis sposob odwracac uwage od prawdzich problemow to tworza afery z d--y albo walcza o zenskie koncowki, @smartfonik zacznij wzywac partie razem do zajecia sie prawdziwymi problemami a nie walka o zenske koncowki, kogo obchodza zenskie koncowki?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Nie kręcę żadnej afery z d--y, tylko pokazuje hipokryzje polityków, jak to mówią "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" i dopóki sam poseł elekt się w tej sprawie nie wypowie dalej tak będę uważał.
  • Odpowiedz