Wpis z mikrobloga

Witam. Pod wczorajszym wpisem była dość zacięta walka w komentarz, ale w wykreślance odpada mBank, który miał 34.00% głosów i zajmuje 10. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy bank.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Pod wczorajszym wpisem była dość zacięta walka w komentarz, ale...

źródło: comment_lvoJw8XDPQVbr1yokUSfv15siuOuQxYi.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY BANK

  • Millenium 6.2% (254)
  • PKO Bank Polski 21.2% (875)
  • Alior Bank 10.7% (439)
  • BNP Paribas 8.3% (340)
  • Santander 11.0% (455)
  • Bank Pekao 8.9% (365)
  • Credit Agricole 8.6% (353)
  • Citi Handlowy 19.6% (808)
  • ING Bank Śląski 5.6% (230)

Oddanych głosów: 4119

  • 74
@oba-manigger: to że PKOBP zaraz spadnie z rowerka mnie dziwi. Co prawda ja korzystam z Inteligo, więc w praktyce nie bywam w oddziałach, ale rodzice mają tradycyjną wersję i generalnie poza wysokimi opłatami za konto (ale znów, z reguły są wysokie, bo ludzie nie zmieniają oferty na najnowszą), to jest to solidny bank. Nie jego wina, że oddziały są oblegane przez emerytów ;-). Aplikacja mobilna udana, własny bankomat praktycznie wszędzie, no
a ja głosuj e na Citi Handlowy, gdzie miałem kartę kredytową i generalnie nie sądziłem, że tak średniowieczna bankowość jeszcze w Polsce istnieje. Aplikacja fatalna (po aktualizacji w ogóle nie chciała się uruchomić), przy zakładaniu karty od razu reklamacja na inne niż uzgodnione warunki (uznana), średnia obsługa itd.
No generalnie dla konsumenta nie polecałbym Citi, nie wyobrażam sobie mieć tam konta. Trudności można przeboleć dla CITI Simplicity, chyba jedynej bezwarunkowo darmowej karty
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oba-manigger: ja mogę napisać np. co #!$%@?ł #bankmillennium
Otoz zmodyfikowali zarówno aplikacje na androida jak i wersję w przeglądarce w tak kretyński sposób, że teraz jest wszystko o wiele mniej czytelne. Żeby wejść w historię aktualnego konta trzeba wykonać o wiele wiecej kliknięć. Moje sugestie aby wykorzystać autoryzacje paluchem przy korzystaniu z blika maja w piździe.