Wpis z mikrobloga

Witam. Pod wczorajszym wpisem była dość zacięta walka w komentarz, ale w wykreślance odpada mBank, który miał 34.00% głosów i zajmuje 10. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy bank.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Pod wczorajszym wpisem była dość zacięta walka w komentarz, ale...

źródło: comment_lvoJw8XDPQVbr1yokUSfv15siuOuQxYi.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY BANK

  • Millenium 6.2% (254)
  • PKO Bank Polski 21.2% (875)
  • Alior Bank 10.7% (439)
  • BNP Paribas 8.3% (340)
  • Santander 11.0% (455)
  • Bank Pekao 8.9% (365)
  • Credit Agricole 8.6% (353)
  • Citi Handlowy 19.6% (808)
  • ING Bank Śląski 5.6% (230)

Oddanych głosów: 4119

  • 74
@FrasierCrane: bardzo słabe lokaty - nawet jak na obecne standardy rynkowe, drogie kredyty. Po prostu mają renomę i są największym polskim i w dodatku państwowym bankiem. Zdzierają na kredytach/lokatach "bo mogą", klientów to mają głównie emerytów, którym to nie przeszkadza. Sam mam u nich konto, ale za niedługo przesiadka. Opłaty za prowadzenie rachunku, karty to śmiech jakiś, jeszcze w takich wysokościach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@oba-manigger: odpadł mBank ktory mam od 8 lat i zaraz odpadnie citi ktory mam od roku. Oba działają dobrze, mbank sciaga jakies 1pln miesiecznie ode mnie a tak to wypas,dobra apka, dobra obsługa. Citi dosc świeży i troche spamuja ale tez zlego slowa nie powiem. Ciekawe co bedzie ostatnie to moze rozwiąże zmiane. Chociaz nie, pewnie w top beda najmniej popularne banki. Wg mnie slaba ankieta