Wpis z mikrobloga

ale inba xD
ThePocisk napisał interesujący i merytoryczny komentarz pod materiałem Cugowskiego odnoszący się do jego materiałów z ostatnich 2dni i nie tylko...
Cugowski mu odpisał pyskówką nazywając go miernotą mentalną. - dosłowny cytat.
Potem poprawił jeszcze kolejnym obraźliwym komentarzem w jego kierunku.
Kolejne osoby się podczepiły jednak także broniąc argumentów ThePocisk, na co Cugowski #!$%@?ł wszystkich całkiem ze swojego kanału i najpewniej zablokował.

W ostateczności usnął cały jego komentarz spod swojego materiału na yt (nagle z 30 komentarzy zrobiło się 13).

#!$%@? mać, a mogłem zrobić shota a zrobiłem odśwież by sprawdzić czy był ciąg dalszy całej tej dyskusji...
Cesarzowi zaczynają się przepalać zwoje, ale te łączące dupę z gębą.

W następnym odcinku usłyszycie zapewne jak "fachy" pozbawieni wiedzy i nie będący na jakimkolwiek GP wypowiadają się publicznie pod jego materiałami, jak oni śmią-śmieć xDD

Cezary chyba tabletek nie zabrał ze sobą na podróż albo erb0 mu "nie dał" przed wylotem.

#f1 #kubica
Shewie - ale inba xD
ThePocisk  napisał interesujący i merytoryczny komentarz pod ma...

źródło: comment_dtyOrDG6736eHRH2eYFt7EJqIVWK0AiA.jpg

Pobierz
  • 14
@Shewie: Ale to chyba nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić że ten człowiek jest psychicznie chory, bez urazy. To jak się zachowuje, konwulsje, jakieś dziwne ataki. Niezdiagnozowany i nieleczony będzie tylko coraz większym pośmiewiskiem. Nie wiem jak można na poważnie brać jego materiały które są na poziomie brukowców, do tego dochodzą mongolskie teorie na temat większości rzeczy jakie się dzieją w świecie F1. Nerwy będą puszczać bo Kubica po sezonie zniknie
@S7-1500 przepraszam, dzieli mnie od was obecnie 5 stref czasowych. dopiero wstalem. @selflessness Pocisk wzial na warsztat jego slowa o roznych bolidach przywolujac jego slowa z ostatnich materialow. Mówiac ze jego argumentacja o roznych bolidach stracila na świeżosci biorac pod uwage A, B i C wypisujac argumenyty. The_Pocisk zajmuje sie na twitterze analiza techniczna w duzej czesci. Jego pytania czesto sa adresowane przez Marca "Elvisa" Pristleya. Nie wiedzialem o tym nawet ze
@LM317K: sproszkowany Sailun :)

a tak na serio, to było mega słabe, personalny atak od człowieka którego obserwuje i ogląda tyle osób...
nawołuje swoich fanatyków do zachowywania spokoju a sam jest tym który dorzuca kanister do ognia.