Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 217
Jeśli wam ktoś kiedyś powie, żeby zagadywać do dziewczyn na ulicy, błagam was, nie róbcie tego.

Jechalam sobie dzisiaj na wizyte do dentysty, wysiadłam z tramwaju i tuptam.
Po chwili usłyszałam za sobą przyspieszony trucht i nagle zobaczyłam czyjąś rękę może z 3cm od twarzy. No nie powiem, tętno mi skoczyło troche, bylo juz po zmroku itd.
Obracam się i stoi obok jakis typ, na oko 180cm, jakies 19 lat (ja mam zaraz 25 xD)
Zaczyna mówić bardzo rozemocjonowanym glosem
- CZESC JESTEM MARIUSZ WIESZ ZOBACZYLEM CIE PRZY PRZYSTANKU CHCIALBYM CIE POZNAC
- Nie, dziękuję, spieszę się.
- ALE TO JA CIE ODPROWADZE BO WIESZ JA JESTEM MENSZCZYZNOM TY KOBIETOM TO NORMALNE CHYBA HEHEHE
- Nie trzeba, naprawde nie jestem zainteresowana, jestem zareczona

*Dalej za mną idzie*

- AH FAJNY TEN POZNAN, TAKIE ŁADNE MIASTO I DUZO PIEKNYCH KOBIET JAK TY HEHEHE

*przystaję*

- Przestań za mna isc, nie jestem zainteresowana (glosniejszym tonem, rozgladajac sie za jakas pomoca xD). Na szczęście sytuacje przyuwazyl facet ktory szedl za nami, podszedl i pyta typa

- Masz jakis problem, chlopcze?
XD
(Jesli to czytasz, jeszcze raz dziekuje)

Na co creep stwierdzil ze nie, musi juz isc, milo bylo się poznać, papa.

****
Nie róbcie tak (,)

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 99
@MsChokesondick: > do was i do wszystkich innych debili z tego wątku
ale spokojniej może, to, że ci z cipy krew leci nie oznacza, że możesz wszystkich wyzywać


Wiem, że niektórzy ludzie (albo ty) lubią wszystko wyolbrzymiać, ale to, że ci się w głowie uroi, że każdy chce cię zgwałcić nie oznacza, że tak jest
@MsChokesondick: ale idiotko, kto pierwszy zaczyna wyzywać od idiotów? wymagasz od innych inteligentnej rozmowy a tobie z butów słoma wychodzi i jeszcze smród się niesie...
ad3. napisałem przecież, że:

zacznę z nią gadać i po chwili powiem jej

więc może zacznij czytać ze zrozumieniem a potem pisz bo się chyba poplułaś przed tym komputerem
@SzymonCzarownik: ale kretynie, czego nie rozumiesz? Rozmawiasz, mówisz raz, nie reaguje, to przestajesz komplementować. O swojej kolekcji znaczków możesz nawijać dalej.

Też smieszne jest, że usiłujesz tutaj kreślić jakiś scenariusz w wątku, w którym banda pajac broni gościa z ewidetnie niebezpiecznej sytuacji.

Sama dwa dwa razu umówiłam się z chłopakami, którzy zaczepali mnie na ulicy, ale to były kompletnie inne okoliczności, a nie jakiś szczyl, który lezie za mną i nie
@MsChokesondick:

wasza niewyobrażalna arogancja i poczucie, że wam się coś należy przekracza już wszelkie granice.

Nie macie #!$%@? pojęcia, co to znaczy być dziewczyną zagadywaną przez, większego zazwyczaj i silniejszego faceta.

To nie jest kwestia " o boże brzydki przegryw nie dla psa to", tylko kwestia siedzącego cały czas z tyłu głowu strachu o to z kim masz do czynienia i co zrobii, jezeli odmówisz.


#!$%@? wam się należy, a nie
n.....P - @MsChokesondick: 

wasza niewyobrażalna arogancja i poczucie, że wam się c...

źródło: comment_0kqGCCgaiPd7JnseKLTSeMBU33BLcti1.jpg

Pobierz
ale kretynie, czego nie rozumiesz? Rozmawiasz, mówisz raz, nie reaguje, to przestajesz komplementować. O swojej kolekcji znaczków możesz nawijać dalej.


@MsChokesondick: ALE TO SOBIE WYMYŚLIŁAŚ TY
przyjmij to w końcu do wiadomości

Może Ci przetłumaczę bardziej dosłownie, bo widzę, że masz problemy z wyciąganiem wniosków, a więc po kolei
1. OP pisze:

Jeśli wam ktoś kiedyś powie, żeby zagadywać do dziewczyn na ulicy, błagam was, nie róbcie tego.

2. Ja odpisuję:
@Shyvana:

obcy facet

ciemna noc

"chcę cię poznać"

"to ja cię odprowadzę" (w domyśle dowiem się gdzie mieszkasz)

"ale jesteś piękna"


nie #!$%@? wcale nie creepy. Wykopki co piszą, że tak ludzie się poznawali, że z chadem byłoby inaczej pokazują tylko, że nie mają pojęcia o normalnych ludzkich interakcjach, a już szczególnie o kobietach i jak się czują wracając samemu po zmroku.

Jak już taki mistrz podrywu chce się bawić to
@MsChokesondick: > i mały protip: te oklepane teksty o tym, jaka jestem #!$%@? nie robią na mnie wrażenia, większość dziewczyn doskonale zna tę desperacką próbę manipulacji ze strony smutnych kolesi ;>

o widzisz, już mi cały profil psychologiczny zrobiłaś ^^ nie martw się, do takich jak ty to nie podchodzę, nie jestem wielorybnikiem
@SzymonCzarownik: nie wiem po co przytaczasz mi swoje poprzednie posty. Odnoszę się jedynie do twojego tekstu o gadaniu w pociągu. Zapytałeś czy to źle skomplementować oczy podczas gadki w pociągu, napisałam, że wystarczy raz i koniec. Widzisz tu jakieś miejsce na interpretacje?

weź się ogarnij z tym okresem, to naprawde nie działa( ͡° ͜ʖ ͡°)