Wpis z mikrobloga

wlasnie sciagam cos z torrentow co wyglada jak The Outer Worlds


@TwujKoshmar: Musisz być bardzo biedny. Współczuję. Daj nr konta to ci przeleję cztery ziko żebyś kupił gamepassa. Mam nadzieję tylko, że masz coś lepszego niż athlona x2 i starego dżiforsa.
@Papilon: nie jestem. Amunicja nieskończona, apteczki nieskończone praktycznie. Może to ze mną jest coś nie tak, ale gry w których nie muszę wczytywać co chwilę bo padam mnie za szybko nudzą, wszystko bez sensu mi się wydaje. Jak bym chciał samą opowieść to bym książkę fantasy poczytał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: wiesz że sam możesz sobie podnieść poziom trudności? Używaj najsłabszego pancerza, kiepską broń, ogranicz używanie apteczek i będziesz miał swój challenge. Postaci też nie musisz rozwijać, nikt cię do tego nie zmusza. To jest gra rpg, to w jaki sposób ją przejdziesz zależy od ciebie.
@sodomek: ciągły rozwój, poszukiwanie ulepszeń to jeden z głównych powodów grania w rpgi dla mnie, jak sobie ograniczę rozwój i dążenie do coraz lepszej postaci, po co w ogóle mam grać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: to jak osiągniesz 30 poziom to grę odinstalujesz? W falloutach można było bardzo szybko wbić max lvl mając jeszcze ogromną część mapy niezbadaną, tu zapewne będzie podobnie