Wpis z mikrobloga

wlasnie sciagam cos z torrentow co wyglada jak The Outer Worlds


@TwujKoshmar: Musisz być bardzo biedny. Współczuję. Daj nr konta to ci przeleję cztery ziko żebyś kupił gamepassa. Mam nadzieję tylko, że masz coś lepszego niż athlona x2 i starego dżiforsa.
  • Odpowiedz
@Papilon: dobrze by było aby choć trochę wyzwania było, jaki jest sens rozwijania postaci jak bez dodawania nawet skili w bronie idziesz jak terminator?
  • Odpowiedz
@Papilon: nie jestem. Amunicja nieskończona, apteczki nieskończone praktycznie. Może to ze mną jest coś nie tak, ale gry w których nie muszę wczytywać co chwilę bo padam mnie za szybko nudzą, wszystko bez sensu mi się wydaje. Jak bym chciał samą opowieść to bym książkę fantasy poczytał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: wiesz że sam możesz sobie podnieść poziom trudności? Używaj najsłabszego pancerza, kiepską broń, ogranicz używanie apteczek i będziesz miał swój challenge. Postaci też nie musisz rozwijać, nikt cię do tego nie zmusza. To jest gra rpg, to w jaki sposób ją przejdziesz zależy od ciebie.
  • Odpowiedz
@sodomek: ciągły rozwój, poszukiwanie ulepszeń to jeden z głównych powodów grania w rpgi dla mnie, jak sobie ograniczę rozwój i dążenie do coraz lepszej postaci, po co w ogóle mam grać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: to jak osiągniesz 30 poziom to grę odinstalujesz? W falloutach można było bardzo szybko wbić max lvl mając jeszcze ogromną część mapy niezbadaną, tu zapewne będzie podobnie
  • Odpowiedz