Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
o ja #!$%@?, na fali #konserwatywka #lewatywka przypomniała mi się moja historia za czasów studiowania szlaufologii stosowanej na Uniwersytecie Tindera xD

zmatchowało mnie z taką loszką 5-6/10, nic wyjątkowego, ale potencjał jakiśtam był
zdjęcie czarnobiałe, czarny sweterek, bez dekoltu, reszta zdjęć bardzo artystyczna, w opisie jakieś nawiązanie do "lewactwa" (w negatywnym kontekście), jak to wynikło później z rozmowy praktykująca katoliczka, no #konserwatywka dla anonka idealna

otóż #!$%@? nie tym razem xD

popisaliśmy w sumie z 2 tygodnie, bo we dwójkę byliśmy zajęci i nie było czasu się za bardzo spotkać
już przed spotkaniem rzucała niejednoznacznymi tekstami z hehe lodzikami i klapsami

na pierwszym spotkaniu po 15 minutach się z nią lizałem XD z konserwatywną, katolicką dziewczyną z dobrego domu

drugie spotkanie zaproponowałem u siebie w domu

anon, no chyba Cię #!$%@?, że będę na drugą randkę jechać do typa ktorego ledwo co znam


uznałem, że okej, uciąłem rozmowę

po 2 godzinach ciszy radiowej uznała, że no w sumie jednak może wpaść xDD


potem uznała, że ona chlip chlip tak nie umie, ona szuka miłości
okej, elko, wziąłem się za inne

2 tygodnie później podpita sama do mnie napisała jakiego to zajebistego loda by mi nie zrobiła oraz że w sumie brakowało jej czegoś "więcej" (bo klasycznego segzu wcześniej nie było)

ale ją zlałem, bo akurat sobie dwie inne obracałem xD

jednak obie dość szybko mi się znudziły, więc się zapytałem, czy będzie na juwenaliach przy okazji
była, wypiliśmy trochę wódki, wróciliśmy do domu, i sami wiecie co xd

widzieliśmy się potem kilka razy, ale w międzyczasie poznałem całkiem konkretną loszkę, z którą wolałem spędzać więcej czasu niż z naszą #konwerwatywka

w pewnym momencie więc jej podziękowałem

ja #!$%@?, takiego oburzenia dawno nie widziałem XD a potem ciągły płacz w postach na Insta, że Tinder jest #!$%@? i że ma kryzys miłosny (laska ma 20+ lat, zaznaczam)

tak więc moi drodzy #przegryw #konserwy, wasze #konserwatywka są takimi samymi puszczalskimi loszkami jak #lewatywka, tylko się z tym próbują (nieudolnie) kryć XD

#przegryw #tinder #zwiazki #konserwatywka #lewatywka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
o ja #!$%@?, na fali #konserwatywka...

źródło: comment_IMxXtcV0ujJggQEPSlR7EadNfqxDkfwn.jpg

Pobierz
  • 19
OP: @3nutria ja nie próbuję grać porządnego, konserwatywnego chłopca, a potem płakać, że zostalem wykorzystany, mimo że w ogóle nie trzymałem się swoich zasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i próbuję wykopków uświadomić, że ten śmieszny podział na #konserwatywka #lewatywka to można sobie wsadzić w dupę

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Homodoctus: co w tym dziwnego? mam ziomków, którzy kręcą kilka lasek w miesiącu i to w małej miejscowości w sumie.. prawda jest taka, że każda laska się kroi, a te ciche i spokojne zawsze najlepiej :) sam się zesrałeś bo pewnie cycka nie dotknąłeś w życiu
@AnonimoweMirkoWyznania:
Byli abstynenci pija najwiecej.

Niejedna co doczekala do tych 20 lat, szczuta seksem z kazdej strony, z tykajacym zegarem biologicznym i nastoletnia chcica i ciekawoscia ledwo wytrzymuje.

Dlatego jak trafia na goscia, z ktorym im dobrze to czesto nie sa w stanie nad soba panowac.