Wpis z mikrobloga

Którym? Może prokuraturze którą rządzi jego kolega?


@BajerOp: Też tak krzyczałeś jak prokuraturą rządził Czuma czy Kwiatkowski?

dlaczego twierdzisz, że jestem za jakaś opcją polityczną? Dla mnie złodziej to złodziej, czy to z PiSu, po, konfederacji czy z kościoła....

No i jak do tej pory jak coś wychodziło to PiS jednak usuwał takich ludzi. Tutaj będzie imo taki problem że szefa NIK nie da się odwołać. Można go jedynie zachęcić do
@UzytnikWypokPeeL: Leczyć to się powinieneś ze swoim koleżką z urojeń - powtarzacie jak debile hasła srebrna, kaczynski, banaś nie majac żadnego dowodu na cokolwiek. Nawet Giertych się schował do szafy po tych swoich pierdach że ma dowody ale nie pokaże ale banda piwniczaków wie wszystko lepiej. A w razie kolejnej kompromitacji się powie że Ziobro jest prokuratorem i można dalej urojenia wrzucać. Wskaż w swojej przenikliwości jaki przepis złamał Kaczyński ws.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Usuwali chyba, że chodzi o np. prezesa i srebrna.


@BajerOp: Aha bo według Ciebie w tej wydmuszce było coś nielegalnego. Taka właśnie jest rozmowa z fanatykami.

@ediz4: xD już mówiłem, że złodziej to złodziej, obojętne mi czy to papież czy ktoś inny
@SlenderCzester: w normalnym kraju rząd by sam podał się pod presją mediów do dymisji. Nikt by nie chciał rządzić z tymi ludzi w parlamencie. Może nawet nowe wybory by były rozpisane albopowstalby rząd techniczny aż do skazania ludzi.
Ale przecież wiadomo że w Polsce dryfujemy do rządów autorytarynch. Polak będzie tak długo zadowolony jak kasa będzie się zgadzać.
Przecież tak samo jest w Chinach. Partia im odebrała wolność zamian dając możliwość