Wpis z mikrobloga

I jest Slawuś „Merytoryka” Mentzen w TVP INFO

- nigdy nie poprzemy adopcji dzieci przez pary homoseksualne

- kłamie, że PiS chce wprowadzić związki partnerskie XD

- nie możemy robić pierwszego kroku względem agendy lewicowej

- Tęczowy piątek to wpuszczanie ideologi lgbt do szkół XD

- na koniec babka z PISU xD mu tłumaczyła, że nie ma czegoś takiego jak nieprzychylne sądy - o których mówił - i że sądy muszą być sprawiedliwe

#bekazprawakow #bekazkorwina #neuropa #polityka
J.....D - I jest Slawuś „Merytoryka” Mentzen w TVP INFO 

- nigdy nie poprzemy adopcj...

źródło: comment_jofGeNKDU794al8dOEgoN772YqLsqoSG.jpg

Pobierz
  • 88
@JAI2L9LAD:
1. W Polsce adopcja dzieci to skomplikowany proces i trwa on czasami lata. Co do wychowywania dzieci przez pary homoseksualne polecam książkę "The Last Closet". Argument, że dzięki temu dzieci nie będą w domach dziecka jest kłamstwem, bo na ten moment są długie kolejki do adopcji dzieci z domów dziecka.
2. Hm, no tak, bo przez cztery lata rządów (sejm i senat w większości) PiS nie był w stanie nic
@proceduralne: Po pierwsze to szanuje rozmówców, i siedzi cicho jak ktoś się wypowiada.
Oczywiście, że w przypadku zachowania wydatków jest to bez sensu, ale przy ograniczeniu wydatków i zakresu obowiązków samorządów, to jest rozsądne. Zniesienie PITu nie miałoby się odbyć z dnia na dzień, to logiczne, że miałby miejsce okres przejściowy, ale zdecydowanie jest to rozsądne posunięcie w przypadku gdy chcemy aby nasza gospodarka się dobrze rozwijała. No i fakt, że
Co jest złego w akceptacji normalnych ludzi?


@JAI2L9LAD:
1. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1760052,1,spada-liczba-adopcji-w-polsce-choc-chetnych-nie-brakuje.read
2. Przekonamy sie jak przyjdzie co do czego.
4. Ja nie mam problemu, że ktoś ich akceptuje. Ale trzeba rozróżnić tolerowanie od akceptacji, a narzucanie komuś akceptacji jakichś zachowań godzi w jego wolność. Ja nie mówię, że ci ludzie mają złe intencje, ale fakt narzucania akceptacji jest chory.
@MundY: Masz kilka danych z tego artykułu i mi wskaż gdzie tam jest napisane, że osób które chcą adoptować jest więcej niż dzieci.

W latach 2015–17 w sumie zaadoptowano za granicą 448 polskich dzieci. Ich liczba, odkąd zajmują się nią wyłącznie ośrodki katolickie, dramatycznie spadła.

W latach 2015–17 z ok. 75 tys. dzieci w pieczy zastępczej tylko ok. 6 tys. zostało zakwalifikowanych do adopcji. Czyli 8 proc.


Pokaz mi 69tysiecy rodzin
@JAI2L9LAD: Chciałbym zaznaczyć, że ilość dopuszczonych dzieci do adopcji nie wzrośnie w sytuacji gdy pary homoseksualne będą dopuszczone do tego, więc ilość dzieci adoptowanych nie wzrośnie. Kwestią kluczową jest skomplikowanie całego procesu, oraz ilość wymagań, jak na przykład testy psychologiczne etc.

" Otwarcie przestrzeni szkolnej na inicjatywy i działania uczniowskie związane
z potrzebą ustalania norm, zasad, kształtowania przestrzeni bezpieczeństwa
i akceptacji." - Jak prowadzić działania antydyskryminacyjne w szkołach.

https://www.teczowypiatek.org.pl/materialy.html

Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=7LaHr52Vhcw
@JAI2L9LAD: "Merytoryczność" Memcena podsumować mogę w sposób następujący: obiecał napisać te swoje "sto ustaw". Napisał, po czym wychodzi na scenę i mówi "no mam te sto ustaw, taki jestem gangster, ale w sumie to trochę lipa bo część jest NIEKONSTYTUCYJNA i nie przejdą".

Nie no, brawo Sławek, napisałeś sto ustaw, z których sporą część, jak podejrzewam, można prosto do śmietnika wyrzucić. Nie no, Sławek, gangster jesteś.

To jest właśnie cały Memcen.