Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Po grzyba stulejarze robią na GG fejkowe profile dziewczyn w ilościach przemysłowych? Co oni niby za pomocą tych fejk lasek próbują osiągnąć? Skala zjawiska jest zbyt duża, aby dało się to logicznie wytłumaczyć, chyba, iż to wszystko to są kryptogeje, którzy bajtują przypadkowych typków aby móc później walić konia do zdjęć ich benisów xD Zrobiłem na szybko konto, jakiś Krzysiek lat 19 kuj-pom, i wybrałem losowanie rozmówcy i co znalazło jakąś loszkę z avatarem to zapisywałem obrazek. No gurwa, z 16 wylosowanych "dziewczyn" tylko jednej Google oraz Yandex nie dały rady rozpoznać xD Same fotki to zresztą klasyka trollingu - selfiki i tym podobne twory graficzne wzięte z instagramów jakichś ruskich lambadziar, w trzech przypadkach na zdjęciach były nawet widoczne ruskie flagi i Kreml.

#gg #gadugadu #przegryw #stuleja #stulejacontent ##!$%@?
  • 15
Sam maam jednego fejczura i zagadalem sie z jednym przegrywem, co narzekał na to samo co wykopki xD niski, słabej mordy i według niego baby przestają odpisywać jak ją wysyłał xD wedlug mnie zwykły typ. Szkoda trochę, że nie gadaliśmy na moim normalnym, bo szkoda mi sie go zrobilo, że myśli ze mam cipe.
A swoją drogą to byku radzę ci pisać do bab bez ryja na profilówie, bo kiedyś napisałem do
@Daktylion: @PEPE_Le_Sfont: Pisać do jakiegoś mema to jeszcze gorsza decyzja chyba xd
No fakt jest wysyp tego syfy, czasem ciężko coś wyłapać. Zapomniałeś jeszcze dodać o gejach co też wypisują.

Dlatego jak wylosujesz jakąś fajną laskę, po chwili mówisz, żeby się uwierzytelniła, a jak nie to siemanko, proste
@azterias: znaczy dawałem po sobie poznać, że nie do końca ufam ludziom z neta i generalnie czekałem na zdjęcia i każde jakie dostałem to obczajałem i porównywałem, oraz sprawdzałem autentyczność xD ostatecznie stwierdziłem, że nie fejczur. Dodatkowo dzieki wiedzy na temat jej wojewódzkiego miasta dowiedziałem się z jakiego zadupia jest i do jakiej szkoły chodziła xD a potwierdzenie mam między innym w tym, że do tej samej szkoły chodziła jej koleżanka,
@azterias: no to chyba najmniej wiarygodne, bo dużo stulejów znajduje zdjęcia w necie. Ta moja to najpierw mi wysłała jakieś zdjęcie z zamazanym ryjem koleżanki i nałożony jakiś blady efekt nie wiem skąd ona się urwała, ale to wyglądało jak fota jebnięta jakimiś starymi fonami typu 2005r z tymi prymitywnymi motywami xD potem tam jakieś w łóżku ale bez ryja, stopy, ze spaceru z psem i jakoś tak dopasowałem sobie, że
@azterias: ja zawsze musze mieć więcej potwierdzenia bo nie uwierzę, ale już wspominałem, że jestem #!$%@?ęty więc ty tak nie rób tylko jej zaufaj xD bo po co niby jakiś gość miałby tak fejkować. do mnie to nie dociera chociaż zdaję sobie sprawę. olej to byku
@Daktylion: nie no, nie chciało by mi się aż tak. Chociaż ostatnio miałem opcję, żeby jechać te ~300km, ale to bym pojechał, jakbym się jeszcze z ziomkiem tam spotkał i przy okazji zapił mordę.
To raz tak spotkałem laskę obok mnie mieszkała, tylko mnie oszukała co do wagi, bo dała zdjęcie sprzed 6 miechów xd
@Daktylion: jakieś 15kg
ogólnie to okazało się, że waży tyle co ja albo więcej,
A ja już prawie na początku mówiłem, że nie wyobrażam sobie np mieć przy sobie laske większą odemnie xd
Zmarnowała mi czas xd