Wpis z mikrobloga

Wenezuela i Chile. Sytuacja w tych dwóch krajach jest bardzo, bardzo podobna. A wiecie dlaczego?

Ano dlatego, że z tym powoływanie się na Wenezuelę przez wszystkich neoliberalnych troglodytów "specjalistów od gospodarki" jest mam wrażenie jak z ich zachwytem nad Chile - właśnie widać przez ostatnie dni jak się kończą kucowsko-neoliberalne pomysły na gospodarkę ze skraju drugiej strony.

Kończą się dokładnie tak samo. Dokładnie tak samo kończy się przeideologizowane myślenie życzeniowe. Tragedią ludzką, demonstracjami na ulicach i ofiarami.

#wenezuela #chile #gospodarka #ekonomia #takaprawda

Pobierz motaboy - Wenezuela i Chile. Sytuacja w tych dwóch krajach jest bardzo, bardzo podobn...
źródło: comment_U5iiW2f1w3PLWj3Sfx3BvvoOvvh3QfVg.jpg
  • 27
@Drakii: Mam w dupie argumenty. Skrajności kończą tak samo. Tylko na to zwracałem uwagę i żadnej dyskusji podejmować nie zamierzam. Neoliberalizm to gowno takie samo jak wenezuelski sociał.
@motaboy przecież rzuciłeś jakiś obrazek, opis sytuacji i wnioski, bez żadnych potwierdzeń czy źródeł. Nawet jeżeli jest lipna sytuacja, a czy taka jest, to nie wiem, to gdzie jakieś informacje odnośnie drogi do obecnego stanu?

W moich oczach ten wpis wygląda jak wpis madki o szczepionkach, mówiącej, że są złe, bo są złe.
@motaboy: ale mnie triggeruje ten obrazek z górą lodową pływającą pionowo! No żesz kurde, taką bzdurę pokazywać w infografice chcącej być edukacyjną, cholera mnie weźmie... (°°