Wpis z mikrobloga

@L3stko: "BIAŁA PIĘŚĆ" lub "PIĘŚĆ WHITE POWER" (tłum. "biała siła'}
– symbol zaciśniętej pięści umieszczonej w wieńcu lub na
tarczy z utrąconym rogiem. Jest to jeden z rasistowskich
symboli białej siły ("White Power'), stosowany przez
międzynarodowy ruch rasistowski, a w czasie II wojny
światowej używany przez Waffen-SS.
Często pojawia się na polskich stadionach.

Uuuuuu...
  • Odpowiedz
@Klimbert: Skąd te rozdwojenie jaźni u Ciebie? Kreujesz się (nieudolnie) na wolnościowca, niby razem, gdy się Ciebie przycisnęło, potępiłeś lewicę za mieszanie w ustawach o aborcji, a teraz mówisz, że to zupełnie normalna koszulka?

Z tego co wiem, osoba na Twoim avatarze była gorliwym katolikiem, walczyła z reżimami, które jako jedyne wprowadzały w Polsce aborcję na życzenie, ale nie od dziś wiadomo, że lewactwo nie zna historii własnego kraju... Ponadto zaciśnięta
  • Odpowiedz
@L3stko: Zapewne ta lewaczka mówi o demokracji i praworządności, to niech ktoś jej przekaże, że sama Gazeta Wyborcza i Trybunał Konstytucyjny mówią, że jej marzenia są sprzeczne z obowiązującym prawem, konstytucja PRL-u już nie obowiązuje w naszym kraju...

Dziecko nieurodzone ma prawo do ochrony swojego życia - orzekł Trybunał Konstytucyjny

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że zgodnie z konstytucją życie ludzkie powinno być chronione od poczęcia.


http://wyborcza.pl/1,75248,139456.html?disableRedirects=true

W dodatku dla mnie posłowie z
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: Jakie "was", to nie już nie te czasy, towarzyszu, że trzeba mówić do innych ludzi w liczbie mnogiej...

Skoro mówisz, że jakaś polska władza była jeszcze bardziej lewicowa, niż komuniści, to wysiliłbyś się i napisał jakiś merytoryczny kontrargument, zamiast "xDDDDDDDDD".
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: jeżeli uważasz że totalitarny ustrój komunistyczny jest równy lewicowemu progresywizmowi to nie mamy o czym gadać, idź być pseudointelektualny gdzie indziej komuniści byli i są rasistami, homofobami i ksenofobami oraz wierzą w gospodarkę centralnie planowaną, zupełne przeciwieństwo współczesnej lewicy. Już widać twoją wiedzę na temat politycznej teorii porównując partie Razem do nich, tfu na ciebie.

P.s i tak "was" jest prawidłowym określeniem jeżeli nie wiem
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: @L3stko: feministki używają takiego znaku (zaciśniętej pięści):
https://www.google.com/search?q=feminist+symbol&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZyJuR37blAhXHKewKHZk3Bx0Q_AUIESgB&biw=1280&bih=888

Ja ogólnie mam wywalone zarówno na tą podkoszulkę jak i na tegoroczne logo Marszu Niepodległości. Dla mnie oba są ok. Każdy ma prawo nosić co chce, albo manifestować swoje poglądy (zarówno uczestnicy Marszu Niepodległości jak i Marszu Równości) oczywiście pod warunkiem, że robi to zgodnie z prawem.

I to jest właśnie pogląd wolnościowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klimbert: tu nawet nie chodzi że posłanka Lewicy manifestuje swoje poglądy, tylko posłużę się przykładem chy a dosyć trafnym

Czy uważasz że w takim stroju wypadałoby przyjść na rozpoczęcie roku akademickiego, albo nawet na rozmowę kwalifikacyjną do cenionego przedsiębiorcy?
  • Odpowiedz