Wpis z mikrobloga

Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojawiła się dobra okazja więc zaczynam drugą serie naprawy auta z USA razem z udostępnieniem tego ile kosztowało sprowadzenie i ile wyniesie naprawa

Tym razem auto, które jest zdecydowanie bardziej rozsądne od Corvetty, zdecydowanie tańsze i w budżecie sporej ilości osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wideo

Na fotce gwiazda odcinka - Audi A4 z 2014 roku
https://instagram.com/p/B4ATFxYp0Ys/

Ciekawostka - auto będzie na sprzedaż po naprawie

Dzięki wielkie za wszystkie plusy, suby itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak macie jakieś uwagi to chętnie posłucham

#blkauto #motoryzacja #samochody #samochodyzusa
BLKauto - Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Pojawiła się dobra okazja więc zaczynam drugą serie nap...

źródło: comment_uFdEqKIqP6ZxWFjnXAjGzwWkVhlqpmmt.jpg

Pobierz
  • 26
@BLKauto Czy przez szkode audi wylaczylo Ci jakies funkcje internetowe takie jak wlaczanie auta przez telefon itd albo nie dzialaja bo maja blokady regionalne? Ja mam volvo z usa i przez to nie dziala mi kupa rzeczy :(
@kriksess: Pewnie, coś kupisz w tym budżecie :)
@Ptoing: Powiem szczerze że z VAGiem tak nigdy nie miałem, Ford i Mazda też bez problemu. Z Volvo mam małe doświadczenie, ale nic klienci nie pisali, co Ci nie działa np?
@BLKauto: Mam s60 z 2015 roku i nie działa Volvo On Call. Czyli generalnie nie mogę połączyć samochodu z apką, żeby np włączyć samochód 5 minut wcześniej w zimę itd. Myślałem sobie żeby zamienić moduł tego z jakiegoś rozebranego samochodu z Polski, możżżże będzie działać bo w apke sie vin wpisuje i troche może być problematyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Facet z aso powiedział mi, że volvo
@Ptoing: Z tą aplikacją to faktycznie szkoda, fajny bajer, co to za pomysł blokować to.
Częstotliwości faktycznie to może się zgadzać.
Oprogramowanie różnie to bywa np Ford ma łatki i zamiast hiszpańskiego wgrywa się polski i działa 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawigacja też 5 minut roboty.
Z VW np nie jest tak łatwo, najczęściej trzeba czekać aż ktoś rozblokuje żeby wgrać polski. Język i częstotliwości da
@BLKauto: No tutaj też będę rozblokowywał komputerem przy wymianie lamp, volvo również utrudnia podłączenia auta pod diagnostyke ktora mozna zrobic cos wiecej niz skasować błąd ale wiem ze pare firm sie tym konkretnie zajmuje wiec jak sie poddam to pewnie oddam w lepsze ręce. Co ciekawe w pakiecie nie miałem czujników tpms, ale osoba ktora sprowadzała włączyła te opcje i jak mam zle cisnienie to mi pokazuje bo mam co ciekawe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ptoing: facet to jest wszystko do ogarnięcia. Volvo on call jest przypisane do samochodu i mają w ASO obowiązek Ci je przepisać na nowego właściciela. To jest banał. Co do reszty tj nawigacja i rozpoznawanie znaków itp to za kilkaset zł do zrobienia. Jeśli jesteś z wielkopolski to dam Ci namiar co i gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)