Wpis z mikrobloga

Mój osobisty mały sukces!, mam 27 lat i w końcu zacząłem dobrze zarabiać, w tym miesiącu 13 250 zł po odprowadzeniu podatków i zusu, nawet trochę jestem z siebie dumny, biorąc pod uwagę, ze kiedyś pracowałem za 1700 na magazynie przez 3 lata! (ʘʘ)
#chwalesie #pracbaza #finanse #zarobki
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebb521: brawo. ja pracowalem jakies poltora roku za 900-1050 netto na umowe o dzielo po studiach, ale to byly inmne czasy bo bezrobocie ponad 20%
potem pyk i 7 na uop a teraz po latach to fakturka na 16.8tys euro w pazdzierniku wpadnie
lec na 20 a pozniej 30k!
  • Odpowiedz
@Sebb521: Trochę nie rozumiem tego chwalenia się wynagrodzeniem na wykopie. Przecież tutaj masz sporo osób z deprechą i myślami samobójczymi. Jak to się przebije w gorące, to kilka nicków zostanie bez właściciela ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zarobki jak na wiek zajebiste i niejeden Dev będzie zazdrościł mając 3 z przodu i większe doświadczenie.
  • Odpowiedz
2 tygodnie od rozpoczęcia poszukiwań? to chyba jeszcze o tym magazynie mówisz - procesy rekrutacyjne do takich firm to nierzadko 3 etapy rekrutacyjne oddalone od siebie o 1-3 tygodni i to nie tylko w branży IT


@naciski: chyba w gówno it.
W tym momencie procesy rekrutacyjne są błyskawiczne, bo ciężko jest znaleźć dobrych programistów. Jak zmieniałem w 2016 roku robotę, to najpierw rzuciłem papierem i niecałe 2 tygodnie później miałem
  • Odpowiedz
Gratuuję! Ja w tym miesiącu też pierwszy przelew ponad 20k otrzymałem. Z tego na rękę 12 wyszło. Pączuszki w maśle jesteśmy w tym IT :)


@dupinka5000: ej, ale VAT to sie nie wlicza :D

Zarobki jak na wiek zajebiste i niejeden Dev będzie zazdrościł mając 3 z przodu i większe
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: sam pracuje w branży, ale nigdy nie spotkałem programisty w zawodzie po bootcampie, wszyscy to samouki, z czego część zaczęła się uczyć na studiach a potem dopiero we własnym zakresie się douczali


@nielegalny_imigrant: mam kolegę, który po bootcamp dostał robotę. Ale to nie był przypadek 100% zmiany zawodu - pracował już w IT trochę wcześniej (amatorskie stronki), ale głównie się zajmował grafiką i tylko czasami jakiś najbardziej
  • Odpowiedz