Wpis z mikrobloga

@Filippa: PO strzelilo sobie w glowe swoim logiem, w #!$%@? glosow stracilo przez to ze ludzie zaznaczali nie ten kwadrat, wiec nie ma #!$%@? ze wiecej bylo pomylek przy pisiorku, jak nagle z #!$%@? wyskocza ze wynik jest inny i pisiorek wygral niby blednymi glosami (ja #!$%@? jak to brzmi) to bedzie jawny przekret, komunistyczne naplucie wyborcom prosto w twarz.

Chociaz w sumie, czego sie spodziewac po partii w ktorej prawo
@BartoszBarSeba: a ja kilkanascie zdjec z roznych komisji, (duzo znajomych i rodzina w roznych komisjach), a na nich mnostwo kart z glosami niewaznymi, w "mojej" komisji na ~400 glosow, niewaznych w ten sposob bylo okolo 25, wydaje sie malo, ale pomnoz przez komisje i wychodzi ladna sumka.

I jakos nie wierze ze glosow niewaznych na pis bylo duzo wiecej.

@Sabarolus:

a dane to Instytut Danych z Dupy czy wypok.pl ?
@Filippa: czytaj ze zrozumieniem. Zostało nieprawidłowo uznanych za nieważne.

Nieprawidłowo uznanych.

Coś już swita, czy jednak nie?

I zaraz się zacznie, że bronie pisowskie szuję. xD
Ciekaw jestem, czy gdyby ta pisowska przybudówka do Sądu Najwyższego faktycznie uznała, że wszystkie nieważne głosy trzeba doliczyć na poczet PIS, to czy to by było wystarczającym powodem by Polacy masowo wyszli na ulice.

Czy znów wyszłaby garstka, a reszta miałaby w dupie, bo bynajmniej bombelkom dały.


@lewoprawo: Obstawiam, ze nawet na wykopie skonczyloby sie komentarzami typu:
-glupie lewaki znowu przegraly
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: przecież mają prawo do protestu tak samo jak opozycja ale TVN kręci gówno burze ja #!$%@? jaki ten kraj to bagno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: Nie jestem naiwny poprostu mają do tego prawo i to nie oni je ustalali prawo wyborcze jest jakie jest i tyle ale lemingi przed tv będą się teraz miesiącami do tego brajdzlować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: Zaraz wyjdziecie na ulice że wybory sfałszowane a prawda jest taka że to Polaczki to głupie #!$%@? i takich ludzi wybierają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: O widzę że neuropa nie umie wygrać wyborów bo wystawiają nieudaczników to teraz będzie próbowała obalać rząd xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: Tak ale wprowadzanie jakiś narracji że robią to niezgodnie z prawem jest kłamstwem wszystkie partie mogły to zrobić
@Nahcep: ludzki błąd chociażby, błędna interpretacja przepisów, tak też może być. W Koszalinie Gawłowski był pierwszy o zaledwie 320 głosów a trzeci kandydat był 1000 głosów za członkiem PO. Tak więc jeżeli sprawdzanie głosów będzie przebiegało zgodnie z prawem, to ja nie mam nic przeciwko.

@Filippa: a mieli składać protest tam gdzie wygrali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: Jeśli jest tak jak piszesz to jest to oszustwo głosy powinna liczyć ta sama komisja chyba tak się to odbywało dotychczas
@Mufi: Jeśli głosy przeliczy prawdziwie niezależna instytucja, to nie mam nic przeciwko. O ile taka instytucja jeszcze się ostała, w przeciwnym razie może trzeba poprosić jakichś obserwatorów z Unii lub ONZ.
No i oczywiście wniosek o przeliczenie musi być uzasadniony zgodnie z prawem, jakieś konkretne podejrzenie o fałszerstwo a nie tylko "policzcie bo przegraliśmy, a nuż tym razem wynik będzie inny".
@lewoprawo: Polacy lubią się chwalić jak to walczyli z komuną i jaka wolność jest dla nich ważna, a tak na prawdę mają na nią #!$%@?. Większość nie będzie o nią walczyć nie ważne jak bardzo po bandzie pójdzie rząd, bo albo się boi, albo jest zbyt leniwa, albo sprzedała swoją duszę PISowi za 500 srebrników miesięcznie. A osoby, którym chce się o coś walczyć są wyśmiewane i wytykane palcami.
@Filippa: 2015 - nie składaj protestów
2019 - chwal się że jest 3 RAZY MNIEJ głosów nieważnych niż ostatnio z uwagi na nasze super zmiany
Też 2019 - #!$%@? protest bo są głosy nieważne!!!11!!11one1
Ciekaw jestem, czy gdyby ta pisowska przybudówka do Sądu Najwyższego faktycznie uznała, że wszystkie nieważne głosy trzeba doliczyć na poczet PIS, to czy to by było wystarczającym powodem by Polacy masowo wyszli na ulice.

Czy znów wyszłaby garstka, a reszta miałaby w dupie, bo bynajmniej bombelkom dały.


@lewoprawo: Jestem się w stanie o 100zl założyć że nie wyjdą. Wyjdą Ci co zawsze, pokrzyczą, TVPis zrobi z nich totalna opozycję i gitara.
Ciekaw jestem, czy gdyby ta pisowska przybudówka do Sądu Najwyższego faktycznie uznała, że wszystkie nieważne głosy trzeba doliczyć na poczet PIS, to czy to by było wystarczającym powodem by Polacy masowo wyszli na ulice.

Czy znów wyszłaby garstka, a reszta miałaby w dupie, bo bynajmniej bombelkom dały.


@lewoprawo: nie byłoby.
Ich elektoratowi się to podoba. Nawet jakby wsadzili opozycję do więzień, albo batożyli to by to popierali. Nawet jakby ich wszytkich
@Filippa rzucili wam fragmentem uzasadnienia które jest kompletnie wyrwane z kontekstu A wy macie pożywkę dla nienawiści do pis-u. Protest wyborczy składa się wtedy kiedy ma się wątpliwości i oby dwie partie złożyły takie protesty. Jedni mają wątpliwości co do stosunku różnicę głosów do ogólnej liczby głosów nieważnych a drudzy do tego że ludzie którzy chcieli oddać na niej głos robili krzyżyk przy logo koalicji Obywatelskiej a nie w kwadracie i te
@roszej: nie watpliwosci tylko istnieja przeslanki ze sa blednie policzone np ktos oddal glos na kolesie ktory ma zero glosow. I nie bierze sie pod uwage tylko miejsc gdzie liczba glosow jest w miare wyrownana, bo tak nam sie wydaje ze tutaj cos bylo zle.

Pis chcialby przeliczenia jeszcze raz tych glosow a u nas nie ma takiego prawa.

Oczywiscie sedziowie wybrani przez pis w sumie niekonstytucyjnie i nielegalnie moga zrobic