Wpis z mikrobloga

@Muszczyna jak zliczysz wszystko do kupy to płyta wcale dużo drożej może nie wyjść. Wiecej wyjdzie za materiał ale mniej za robocizne a dodatkowo zyskujesz ciągłość izolacji termicznej
@Muszczyna: Pytanie całkowicie nieprecyzyjne bo wszystko zależy od użytych materiałów, regionu i od czasu w jakim będziesz budować. Mój znajomy w parterowym 150 metrowym właśnie wydał 90 tys za sam dach (wiązary + dachówka ceramiczne z robocizną) bez jakichś udziwnień ¯\_(ツ)_/¯
@Winlux w tresci pytania napisane jeat prosty dom parterowy. Wiec ja to rozumiem jako przecietnej wielkosci dom okolo 130m2 typu stodola bez wykuszy etc. No bo dom z dachem kopertowym tarasami wcieciami nie jest juz prosty.

Czyli mozna juz jakos okreslic cene. Ale ok odpowiem sobie sam budowa sso takiego domu to kosztrobocizny 35 do 55 tys. Czyli za 40 powinno sie udac bo trzech ludzi powinno taki dom postawic w 1.5
@Muszczyna: Wydaje mi się, że najlepiej takie pytanie zadać na grupie "budowa domu" na fejsie. Jest tam cała rzesza ludzi, która udzieli Ci informacji i jeszcze wklei zdjęcie swojego domu w ciągu 5 minut od opublikowania wpisu ;)