Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? zespół jelita drażliwego, od soboty tak mnie męczy, to jest koszmar, z tym się żyć nie da, a w piątek jadę na 3 dni do Warszawy, #!$%@? mać, ja w pracy nawet wytrzymać nie mogę, a co dopiero wśród ludzi na 3 dniowym szkoleniu... Wszystko można mieć, ale nic nie jest tak cenne jak zdrowie i bez niego życie nie ma sensu.
#zalesie #ibs #medycyna
  • 32
@Prozdrowotny: #!$%@? czego ja nie robiłem, jakich ja badań jeszcze nie zrobiłem i ilu lekarzy nie odwiedziłem, nic nie wychodzi z tych badań poza tym, że stwierdzili mi dysbiozę i małe (o ile w ogóle, bo tak małe) SIBO. Zresztą na to się leczę od 3 miesięcy, na mega rygorystycznej diecie, na której znowu dramatycznie schudłem i mam wrażenie, że jeszcze gorzej toleruję jedzenie. To tak w skrócie, od 3 lat
@pianinka: Najbardziej to gazy, wzdęty brzuch, i tak jakby mi się te gazy zatrzymały w jelitach i rozpierały je, a ja nie mogę ich wydostać, to wtedy okropnie boli, wiąże się z tym też kłucie. A trzymam dietę bardziej restrykcyjną niż FODMAP, bo nie jem w ogóle nabiału, glutenu ani cukru.
@Thachi: akurat biegunek nie mam (bardzo rzadko je mam), załatwiam się codziennie, ale zawsze mam poczucie, że nie do
i tak jakby mi się te gazy zatrzymały w jelitach i rozpierały je, a ja nie mogę ich wydostać, to wtedy okropnie boli, wiąże się z tym też kłucie


@JEST-SUPER: ja mam coś takiego co zacytowałem a po tym rozwolnienie