Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? zespół jelita drażliwego, od soboty tak mnie męczy, to jest koszmar, z tym się żyć nie da, a w piątek jadę na 3 dni do Warszawy, #!$%@? mać, ja w pracy nawet wytrzymać nie mogę, a co dopiero wśród ludzi na 3 dniowym szkoleniu... Wszystko można mieć, ale nic nie jest tak cenne jak zdrowie i bez niego życie nie ma sensu.
#zalesie #ibs #medycyna
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JEST-SUPER: ło kurła, podobnie mam, a najciekawsze jest to, że widzę ewidentnie zmianę po zeszłorocznej antybiotykoterapii, na gorsze, rzecz jasna. Ciekawe jest to, że coś się zmieniło w jelitach dokładnie przez te dwa tygodnie, co ewidentnie dowodzi, jak #!$%@? są te antybiotyki.
A często kupę robisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JEST-SUPER: niestety, znam ten ból i męczę się z podobnymi dolegliwościami od grubo ponad 20 lat i jedyne co robię to eliminacja cukru z diety i ograniczanie jedzenia rzeczy które wiem że mi szkodzą. Chodzenie po lekarzach i branie różnych leków nie dawało żadnych efektów, dlatego trzeba było sobie jakoś ułatwić życie samemu. Nospa max w sytuacji gdy gazy nie chcą sprawnie opuszczać ciała powodując potężny ból i stoperan gdy dwójka
@jepanseque: Dieta bez cukru, zbóż, nabiału i low fodmap, czyli głównie jem banany, maliny, borówki, kiwi, rzeczy z mąki kukurydzianej, na obiad mięso tylko z solą i pieprzem z ziemniakami i pomidorem. Jeszcze szynkę i ogórki jem i w sumie to tyle, czasami jeszcze parówki. Z probiotyków brałem Alfolrex, teraz biorę bifido balance czy jakoś tak + symbioflor. Kiedyś przez tydzień brałem vivomixx, ale się tak źle czułem, że musiałem odstawić
@JEST-SUPER: Cześć. Wiem, że stary temat ale może komuś kto obecnie czyta pomoże. Pisałem kiedyś obszernie o tym co mogło na pewnym forum o jelitach ale już nie istnieje więc napiszę jeszcze raz tutaj to może ktoś skorzysta.
Chyba od dziecka miałem ibs. Od początków podstawówki. Żyć się nie dało. Później na studiach próbowałem wszystkiego. Picie nafty, picie wody utlenionej jakoś tam rozcieńczonej, był xifaxan, jakiś inny antybiotyk, był jakiś lek