Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
Nie magąc znaleźć w internecie skali z którą bym się zgadzał, stworzyłem własną.
Panie i Panowie oto moja własna Skala Stulejmana. Ludzie którzy twierdzą, że #przemcel jest 1/10, nie mają racji gdyż to miejsce jest zarezerwowane dla wyjątkowych przypadków, On jest 2/10. Zaklasyfikowałem również które poziomy do jakiej grupy się zaliczają, chociaż teraz patrze, że dzięki #hipergamia powinno być raczej tak:
1-5 #przegryw
6-7#normictwo
8-10 #wygryw
A jak Wy uważacie?
#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobistyzprzegrywami #tfwnogf #chad
B.....W - Nie magąc znaleźć w internecie skali z którą bym się zgadzał, stworzyłem wł...

źródło: comment_7VihKmVdFf2suXRkcfCzTv9TRDbb3MsN.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Kurcze, to potwierdza moje obawy, że faktycznie jestem 4/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°). Photofeeler tak wskazuje, a teraz to... ech...

Też mi się wydaje, że czołówka jest prawie nierozróżnialna od siebie, czyli 7 i 8 oraz 9 i 10, ale to w sumie dobrze, bo jest odzwierciedleniem tego jak różowe paski nas oceniają. Wg mnie ich system oceniania jest mocno asymetryczny i często nadużywają ocen typu
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Z ryja jestem coś pomiędzy 5 a 6, ale moje 170 wzrostu sprowadza mnie na numer 5, choć będę dawał sobie 5,75 xD. Ja nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy chłopakami z przedziału 8 a 10 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz