Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
Nie magąc znaleźć w internecie skali z którą bym się zgadzał, stworzyłem własną.
Panie i Panowie oto moja własna Skala Stulejmana. Ludzie którzy twierdzą, że #przemcel jest 1/10, nie mają racji gdyż to miejsce jest zarezerwowane dla wyjątkowych przypadków, On jest 2/10. Zaklasyfikowałem również które poziomy do jakiej grupy się zaliczają, chociaż teraz patrze, że dzięki #hipergamia powinno być raczej tak:
1-5 #przegryw
6-7#normictwo
8-10 #wygryw
A jak Wy uważacie?
#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobistyzprzegrywami #tfwnogf #chad
B.....W - Nie magąc znaleźć w internecie skali z którą bym się zgadzał, stworzyłem wł...

źródło: comment_7VihKmVdFf2suXRkcfCzTv9TRDbb3MsN.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niski_Manlet: Black pill to nie jest użalanie siębnad sobą, tylko zaakceptowanie nie do końca kolorowych wniosków płynących z obserwacji rzeczywistości. Napisałem, że mam kolego co ma 175cm, jest z twarzy 5-6/10 w mojej skali i ma dziewczyny. Po prostu to zaobserwowałem osobiście w swoim otoczeniu, i nie będe tego wypierał ze świadomości bo blackpill mówi "jesteś poniżej 8/10 to nie wychodź z piwnicy, przegrałeś życie"
  • Odpowiedz
Black pill to nie jest użalanie siębnad sobą,


@Blackpill_RAW: a kto tak mówił?

Napisałem, że mam kolego co ma 175cm, jest z twarzy 5-6/10 w mojej skali i ma dziewczyny. Po prostu to zaobserwowałem osobiście w swoim otoczeniu, i nie będe tego wypierał ze świadomości bo blackpill mówi "jesteś poniżej 8/10 to nie wychodź z piwnicy, przegrałeś życie"


@Blackpill_RAW: Nie, ty na podstawie jakiś kilku przykładów założyłeś że jeśli ktoś
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Sam siebie oceniałem na 6/10 i z twojej tabelki też tak wynika. Approved.

I wydaje mi się, że jednak ta skala na obrazku trafniejsza, niż w opisie. Znam typów 4-5/10 wg skali i nie są to może goście wyrywający modelki na każdej imprezie, ale incelami też nie są. Raz do roku się jakaś trafi.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: tak z ciekawości, ile punktów można podskoczyć mając dobrą game i status społeczny? Bo wiadomo, że trucel się zesra i nie zarucha, a gigachad ni emusi robić nic poza byciem by któraś mu dała, ale środek skali mnie ciekawi.
  • Odpowiedz