Wpis z mikrobloga

@adam2a okres jest rzeczą normalna i naturalną, posiadanie okresu daje możliwość posiadania dzieci (które tak bardzo kocha ta pani). Czemu uświadamianie ludzi o istnieniu tego zjawiska ma być upodleniem? Myślę, że każda kobieta chciałaby, żeby jej facet wiedział co to jest i z czym się wiąże. Gdyby moja kobieta poprosiła mnie o kupno podpasek czy tamp9now to bym nie miał z tym najmniejszego problemu.
Ta cała Kaja Godek to jakaś fanatyczka
@adam2a: No tak, lepiej żeby nie słuchali, myśleli, że miesiączka to coś nadzwyczajnego, śmiesznego, wstydliwego, a potem zabierali podpaski koleżankom i latali z nimi po całej szkole, wyśmiewając je przy okazji... Na #!$%@? komu edukacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) My tu śmiechy chichy, ale te osoby #!$%@? się rozmnożyły i tak ''wychowują'', a raczej tresują te dzieci na upośledzone, pozbawione całkowicie życiowej wiedzy zombie.
@Bomfastic tzn tak , mają prawo wiedzieć ale jeżeli to są dzieci z downem to musi to być bardzo rzetelnie i delikatnie prowadzone. Osoby chore na zespół Downa mają bardzo duży popęd seksualny i należało by wdrożyć naprawdę przemyślany plan nauki. Nie mi to oceniać ale moim zdaniem powinno się dla takich dzieci zbudowac zupełnie inny tok , a może nawet zaniechać nauczania do pewnego wieku
@aks_762: no dokładnie o to jej chodziło, ale i tak ją jechać po niej będą. Czepiają się tak mało istotnych niuansów, a właściwie nie dostrzegają wtrącania "kt(óre) słuchają tego w obecności kolegów" Tak jakby tego fragmentu w ogóle tam nie było :)
Byłem takim "nastoletnim kolegą" i wiem jak patole z klasy oraliby te dziewczyny już na tej lekcji, nie mówiąc o przerwach. Codziennie byłyby wypytywane o dzień okresu i czy
@hotarusan: Ta pani to jest chora na łeb. Pamietam, że prawie 20 lat temu miałem podobne zajęcia na WDŻ, było nawet opisywane jak zakładać prezerwatywę i jakoś nikogo wtedy dupa nie piekła.
@Bomfastic @ZnawczyniTematu @hotarusan @night_witch95 serio 11-latkowi z trisomią chromosomu 21 jest niezbędna taka wiedza??? Nie sadze, żeby brak wiedzy o biologii menstruacji spowodował, że zaczną wyżywać się na koleżankach. Myśle tez, ze jest kilka bardziej przydatnych umiejętności, które powinni posiąść niż zakładanie podpaski i trochę bardziej przydatnej wiedzy