Wpis z mikrobloga

@R187

Wołam naczelnego prolifera

Ja jestem skromnym obrońcą życia poczętego.

Ciekawe jakby wyglądało lewak vs prawak. Taki sam sens byłby ankiety.
@R187 Otóż tak. Tak jak ty ktoś arbitralnie (np. kiedyś naziści) stwierdziłby, że lewak nie zasługuje na życie. Skoro stawiasz kogoś przed wyborem, to wybierze jedno, albo drugie.
@R187: Jako "prolifer" i libertarianin zarazem, napiszę, że nie mam obowiązku jakkolwiek ingerować to jak pojedzie pociąg. Nie ponoszę odpowiedzialności za działania osób trzecich/sił natury czy innych czynników, na które nie mam wpływu. Nie robię nic.

@R187: z tego co wiem to wagoniki same nie jeżdżą.
Nie rozumiem po co się #!$%@?ć bez potrzeby czy to kobieta albo mężczyzna, tworzycie problem który chcecie potem rozwiązywać bez sensu.
Jako "prolifer" i libertarianin zarazem, napiszę, że nie mam obowiązku jakkolwiek ingerować to jak pojedzie pociąg. Nie ponoszę odpowiedzialności za działania osób trzecich/sił natury czy innych czynników, na które nie mam wpływu. Nie robię nic.

I co teraz?


@Papinian: Ocknąłeś się ze stanu nieprzytomności trzymając w ręku dźwignię zwrotnicy, w chwili obecnej jest w położeniu pomiędzy torem górnym a dolnym a jej konstrukcja sprawia, że jeśli nie przestawisz ręki na którąś
it will be highly intuitive to think that embryos are not persons even if they actually are person


@Croce: Ale skąd założenie, że "they actually are person"?

intuition produced by the ERC is truth‐indicative


Intuicja miałaby decydować o prawdzie?