Wpis z mikrobloga

@Dr_Manhattan: Cala noc meczylem sie przed kartkowkami z matmy, bo zawsze bylem z niej slaby. Nie potrafilem rozwiazac najprostszych nierownosci kwadratowych. Potem pierwszy raz kupilem cerebro. Od tamtej pory nierownosci kwadratowe sa dla mnie jak pompowanie lap - czuje sie po nich doskonale. Zapamietuje wszystko, calkuje na wszystkie sposoby, rachunek rozniczkowy nie stanowi dla mnie problemu, a do tego wyszedlem z przegrywu. Zdecydowanie polecam.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Generalnie składniki tam zawarte mają jakąś literaturę, ale jeśli mam być szczery, to z suplami jest tak jak z suplami, tak trochę działą, a może i nie.
Jak chcesz poprawić funkcje poznawcze to pchałbym się w farmaceutyki, przynajmniej wiadomo, że to działa, np. mexidol.
  • Odpowiedz
Generalnie składniki tam zawarte mają jakąś literaturę, ale jeśli mam być szczery, to z suplami jest tak jak z suplami, tak trochę działą, a może i nie.

Jak chcesz poprawić funkcje poznawcze to pchałbym się w farmaceutyki, przynajmniej wiadomo, że to działa, np. mexidol.


@Skogyr: A masz jakąś opinię odnośnie piracetamu?
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Nie bawiłem się w to, jeszcze mi koks łba nie przetyrał na tyle, żebym musiał używać takich zabawek, ale przymierzam się do mexidolu, żeby móc ze łba jeszcze więcej wydusić. Raz tylko kupiłem alpha gpc, zacząłem od 250mg, skończyłem na 2g i zero różnic. Dlatego od tamtej pory olewam suple.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Ja mam opinię o piracetamie: ładnie zdjął tzw "brain fog" z mojego niegdyś przeciążonego używkami mózgu. Od paru miesięcy nie stosuję i nie widzę różnicy: dalej bardzo szybko zapamiętuję i łatwo się uczę. Jeśli jesteś w miarę zdrowym chłopem to efekty będą na granicy placebo.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Nie jest to typowy nootropic. Ja używam w biurze, aby poprawić koncentrację i ograniczyć rozpier0l w głowie i tu sprawdza się zajebiście. Jeśli natomiast szukasz czegoś al'a hardcorowe stymulanty to raczej zadowolony nie będziesz.
  • Odpowiedz