Wpis z mikrobloga

coraz bardziej skłaniam się ku temu, by nie brać udziału w tym bezsensownym wyścigu, w tej pogoni, której celem jest zdobycie tzipy. Mam się starać, kupować modne ubrania, nosić modne fryzury, chodzić na siłownię tylko po to, żeby rywalizować z innymi o kobietę, która nie zrobiła absolutnie nic, żeby na to zasługiwać, poza tym, że się urodziła i żyje?
Chodzę codziennie ulicami i widzę tych przeciętnych ludzi i ich przeciętne życie i to jak próbują być konkurencyjni na rynku matrymonialnym. I widzę jak bardzo nie ma to sensu. A najgorsi są ci, którzy są w związkach, tylko po to, żeby w nich być. Wczoraj na przykład widziałem przed sobą taką parę. Gość gadał coś do swojej dziewczyny, o jakimś tam stypendium, że mu się nie udało, ale był blisko, a ona stała z założonymi rękami, patrzyła się przed siebie i co chwila mu przytakiwała, ale generalnie miała go w dupie. Zapewne tylko czeka, żeby od niego #!$%@?ć, ale najwidoczniej nie ma jeszcze innej opcji, więc godzi się na pewne niedoskonałości.
Jeżeli ja miałbym biegać za różowymi paskimi i w zamian dostawać coś takiego, to wolę już zdechnąć, albo do końca życia być sam.
#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #stulejacontent #oswiadczenie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@draxter: A nie wpadłeś na to, że ktoś może sam dla siebie chce dobrze wyglądać, nosić modne ciuchy, być zadbanym i dobrze ostrzyżonym, chodzić na siłkę by się dobrze czuć, tak po prostu - dla siebie, a nie tylko by zdobyć tzipe? To przecież dla większości społeczeństwa nie jest jakieś wyzwanie, to działa automatycznie. Jeżeli dla Ciebie spełnianie powyższych wymagań jest jakimś wyzwaniem do spełnienia to serio nie wyjdziesz z
  • Odpowiedz
tej pogoni, której celem jest zdobycie tzipy


@draxter: Jest to idiotyzm, bo kosztuje to średnio 200 zlotych i masz za mniej więcej 30 minut/do godziny od wykonania telefonu.

Natomiast warto rzeczy które wymieniłeś robić dla siebie, gdy naprawdę chcemy.
Jeśli nie czujesz takiej potrzeby sam dla siebie to odpuść i nie rób nic na siłę.
A wyścig o cipę nie ma najmniejszego sensu po pierwsze dlatego, że jak już wspominałem
  • Odpowiedz
@draxter: nadal wszystko się zgadza - ruchanie masz za 200 ziko, a jeśli nie jesteś atrakcyjny to choćbys na #!$%@? stawał - to by nic nie dało, bo zakładam, że sam chcesz atrakcyjna babe, a nie 2/10 (chociaż teraz to nawet one mają wysokie wymagania).
  • Odpowiedz
Mam się starać, kupować modne ubrania, nosić modne fryzury, chodzić na siłownię tylko po to, żeby rywalizować z innymi o kobietę, która nie zrobiła absolutnie nic, żeby na to zasługiwać, poza tym, że się urodziła i żyje?


@draxter: Nie, po prostu bądź urodzonym obiektem pożądania kobiet i niech one się za Tobą uganiają a najlepiej płacą Ci za seks.
  • Odpowiedz
@elo490500: dlatego beka z sytuacji, gdzie masz wszystkie rodzaje mięsa dostępne w sklepie od zaraz, a i tak wolisz biegać z dzida i polować na swinie XD.
Nie spotkałem się żeby moi znajomi (a prawie wszyscy wiedzą, żem #!$%@? jest) nie uznawali roksy jako ruchania, bo to jest ruchanie - identyczna czynność jak z jakąś tinderówką czy inna szarą myszka - włożenie jednego kawałka mięsa w drugi.
Nie zgodzą się
  • Odpowiedz
@TestoDepot: tak jak kiedys musiales przyniesc do wioski zdobycz aby cie uznano za mezczyzne tak dzisiaj musisz przyniesc cipke i pokazac ja rodzinie i znajomym aby mogli ocenic jaki material genetyczny upolowaeś
  • Odpowiedz
@elo490500: 21, rodzice oczywiście co jakiś czas mówią że nie mogę całe życie chodzić na dziwki i że powinienem mieć jedna babe, ale nie w taki napastliwy sposób, nie jest to jakieś trucie dupy, a po prostu raz na jakiś dłuższy czas gdy ten temat jakoś wyniknie.
Nie jest to jednak ich zdaniem coś złego (diving) skoro jestem sam, ale uważają, że dużo lepsza by była dla mnie jakaś jedna
  • Odpowiedz
@TestoDepot: a to wiadomo mlodzierz musi sie wyszalec ojciec też na woodstocku 78 sie puszczał ale wiadomo od kiedy usidlił grażyne to już zdobycz upolowana, zobaczysz jak ci stuknie 25 a potem 30 jak przejda do ofensywy bo geny zagrożone
  • Odpowiedz