Wpis z mikrobloga

NIEEEEEEE! NIE MOŻECIE OCZEKIWAĆ OD POTENCJALNEJ PARTNERKI POSIADANIA WZGLĘDNEGO KRĘGOSŁUPA MORALNEGO! JESTEM ZE SWOJĄ ALTERNATYWKĄ JUŻ ROK, PRZEŻYŁEM WIELE ZAŁAMAŃ NERWOWYCH SPOWODOWANYCH JEJ ZACHOWANIEM, ALE JĄ KOCHAM I TAKA ALTERNATYWKA TEŻ ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ MIMO TOKSYCZNEGO CHARAKTERU!!!
#konserwatywka
DeleteKonto - NIEEEEEEE! NIE MOŻECIE OCZEKIWAĆ OD POTENCJALNEJ PARTNERKI POSIADANIA W...

źródło: comment_L8G97uGvBhYj5lOKp5Z2Wl0opGhbSLMU.jpg

Pobierz
  • 22
@twoi_oyciec: a niech i maja i 100 parterów, w dupie to mam. tu chodzi o to, zeby teczowi i lewaccy przyjaciele nie dokonywali ostracyzmu na osobach, dla których ilosc bylych partnerow seksualnych potencjalnej wybranki ma kluczowe znaczenie
@koroluk: wyłącz projektor. nigdzie nie mówię, że uprawianie seksu jest niemoralne, ani że najmniejszy kontakt z fiutem robi z kobiety potwora. mam jedynie tzw. "bk" z waszej panicznej reakcji na hasztag i kontent jaki sie na nim pojawia
a dzikusami jesteście wy, czyli ci, którzy traktują kwestię zbliżenia jako pewną zabawę, którą można uprawiać z byle kim, gdzie duchowe połączenie jest nieważne, a najważniejszy jest prymitywny seksualny popęd
jak zwierzęta
Należy oczekiwać kręgosłupa moralnego, psikus w tym, że uprawianie seksu


@koroluk: Ty trollu wykopowy, jedyne pojęcie o seksie jakie masz to chyba #!$%@? z własną ręką, a co widzę to piszesz jakieś gówno w tym temacie xDDDDD
Należy oczekiwać kręgosłupa moralnego, psikus w tym, że uprawianie seksu nie jest niemoralne, a fetyszyści błonki to głuptaski praktykujące myślenie magiczne, według którego dotknięcia penisa, niczym dotknięcie czarodziejskiej różdżki, bezpowrotnie zmienia kobietę w zupełnie inny byt.

Jesteście po prostu dzikusami uderzającymi w bębenki, a ludzi cywilizowanych śmieszą takie cudaki.


@koroluk: Może w twoim móżdżku to niepojęte ale niektórzy łączą seks z uczuciami a nie tylko czysto zwierzęcą kopulacją. Kim jak nie