Wpis z mikrobloga

Jak bardzo śmieszy mnie lewactwo, które neguje i wyśmiewa każdą polską tradycję jako zaściankową i bezsensowną. Weźmy na przykład nie wyrzucanie chleba do śmietnika. Co chwilę widzę na wykopie post jakiegoś ćwierćinteligenta z tęczowym awatarem który kpi z tego zachowania.

Jestem w 100% przekonany, że gdyby taka tradycja występowała tylko w Anglii te same osoby śmiałyby się z Polaków wyrzucających chleb do śmietnika bo przecież nie mają szacunku do jedzenia i są nieekologiczni. Przecież mogliby oddać go do schroniska itp.

Weźmy również kolejny przykład. Gdyby Oktoberfest odbywał się tylko w Polsce to również te same osoby śmiałyby się z głupich Polaków że ich największą tradycją jest znalezienie sobie usprawiedliwienia na chlanie piwska przez cały miesiąc i jest to w ogóle żałosne.

Wydaje mi się, że każda osoba o lewicowych poglądach mieszkająca w tym kraju nienawidzi go i naśmiewa się z Polski oraz jej mieszkańców, którzy mają inne zdanie niż oni.

#bekazlewactwa #konserwatywka #neuropa #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Weźmy na przykład nie wyrzucanie chleba do śmietnika


@bugzer: Pokaż mi gdzie ktoś wysmiewa to zachowanie? To raczej wysmiewanie zabobonu traktującego chleb jako coś magicznego, gdzie to jedzenie jak każde inne. Poza tym "lewacy" najbardziej promują nie wyrzucanie jedzenia


Co do oktoberfestu to każdy Niemiec którego znam traktuje to jako wielkie chlanie dla frajerów z zagranicy którzy bula słono za zwykle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugzer: No i maja racje p0lska to nic nie warte g---o wschodnia upośledzona cywilizacja z myśleniem PRL ten kraj i jego tradycje są nic nie warte.Czym jest ten chlew obsrany gównem w porównaniu do potężnych Niemiec UK czy innych zachodnich nacji? np takim Octoberfestem Niemieckim jara sie pół świata i to są prawdziwe tradycje a jakies p0lskie gówniane wymysły nikogo nie obchodzą.
  • Odpowiedz