Wpis z mikrobloga

@passage: Przecież tu chodzi o to że wielu Polaków nie stać na ekipę remontową, a urlop to jedyny termin kiedy mogą samodzielnie zrobić remont. Taka jest historia tego obrazka. Mądry naród to ten którego stać na to by prace zlecać fachowcom, a w tym czasie mogą sami odpoczywać czy robić cokolwiek innego konstruktywnego. Skoro stać ich na fachowca to są w lepszym miejscu niż osoba która wszystkiego musiała nauczyć się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@rales: @Kolorowezworki: bzdura, tacy Niemcy czy Holendrzy jeżeli tylko potrafią też robią ile się da własnymi siłami, często na urlopie.

Żeby to wiedzieć trzebaby wyjść z piwnicy czasami :) Mój sąsiad na ten przykład sam sobie przedłużył salon, nawet mi się zdjęciami chwalił, jeszcze na kliszy były robione xD
  • Odpowiedz
@passage: ogarnięciem nazywasz #!$%@? za specjalistów? Już Ci mówię, cywilizowani ludzie #!$%@?ą tyle, że godzina ich pracy jest więcej warta niż malarza tapeciarza. #!$%@? takiej roboty, jeśli nie dla funu, to tylko z biedy.
  • Odpowiedz
@owocliczi: Tak Ci sie tylko wydaje. Mp zeby zmienic olej u mechaika, musisz poswiecic godzine dojazdu do niego potem godzine na dojazd zeby odebrac do tego placisz kupe kasy. A tak sobie elegnacko mozna zmienic w garazu i jest sie poltorj godziny do przodu i 100 zł za robocizne. Z malowaniem pewnie podobnie, musisz oplacic malarza zeby przyejacl zrobil. A samemu robi sie dokladniej, wyadjniej i bez podatku
  • Odpowiedz
@KrysztalKubania: @ediz4: o gurwa, a wy dalej swoje xD Tłumacze po raz kolejny, ludzie w cywilozwanej czesci swiata maja wystarczajaco na glowie, zeby sie nie paćkać w smarach, bo ich praca generuje więcej pieniedzy niz zaplaci komus. Godzine dojazdu? Wlasnie dlatego mowie, o cywilzowanych, a nie Podlasiu, gdzie do mechanika masz godzinę
  • Odpowiedz
@owocliczi: często jest też tak że ci fachowcy coś #!$%@?ą, albo się nachleją i krzywo coś pomontują, albo coś poodpada, robiąc samemu wkładasz w to więcej wysiłku ale jest tak jak powinno być, bez niespodzianek
  • Odpowiedz
Synek, koło domu jest zawsze cos do zrobienia”.


@rales: ale to akurat sama prawda

Teraz mieszkam w bloku i w końcu mogę odetchnąć. #!$%@? te domki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz