Wpis z mikrobloga

@rales: byl juz podoby teamt tu kiedys i typy pisaly ze jak maja wiecej jak 2-3 dni wolnego to juz im sie nudzi i z wielka checia wrócili by juz pod bat swojego pana.coz typowy mental niewolnika bez zainteresowań¯\_(ツ)_/¯.Zreszta sam mam sąsiada ktory jest takim idealnym przykładem.bez różnicy czy jest 30+ czy na - pogoda,to on i tak musi zapierniczać.bo inaczej go aż trzęsie.A później placz ze lekko jest po 40
  • Odpowiedz
@Anna_: pierdu pierdu że mądry naród. Mój SZEF Niemiec na tygodniowym urlopie zaciągnął dziecii ojca żeby przy jego domku odwalac roboty.
Szef jest szefem kliniki urologicznej tak samo jego ojciec był szefem kliniki urologicznej.

Nie trzeba na każdą bzdurne ściągać ekipę remontowa.
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: Oczywiście jest, ale gość malujący mieszkania nie zarobi 200k zł rocznie, a tyle wynosi limit, do którego nie trzeba płacić vat. Płaci albo tylko 14.4% dochodowego jako osoba fizyczna (ale jeśli robi to cyklicznie to ma obowiązek zarejestrować działalność), albo ryczałt 5.5% z działalnością i co miesiąc składki ZUS.
  • Odpowiedz
@Anna_: Wyjedź i zobacz jak wyglada zycie u nich. Ponad 70% brytyjskich rodzin na zasiłkach, mieszkania opłacane przez państwo ale na wakacje musi jechać tez za pieniądze głównie pozostałych 30% podatników.
  • Odpowiedz
@rales: Zapytaj kogoś znajomego ze stanów. Tam to jest kult pracy. 10-12 h to norma . Spotkałem ostatnio młoda dziewczynę ok 30 kilka lat. Niedawno wróciła z mężem i dzieckiem ze stanów do polski na stałe. Zapytałem dlaczego itp. Powiedziała ze tutaj po prostu inaczej się żyje. Tam każdy goni żeby kredyt za dom spłacić, żeby na wakacje było, żeby opiekunkę wynająć , brak czasu dla dziecka. I generalnie to wszyscy
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: sam fakt ze musisz czekac na urlop zeby odpoczywać jest rownie #!$%@? co remontowanie na urlopie. problemem jest to, ze czlowiek pracuje caly rok i nie stac go na zapłacenie nawet tanim fachowcom zeby zrobili to za niego
  • Odpowiedz