Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,
obejrzyjcie sobie w wolnej chwili poniższy wywiad.
Ofiara pedofila sama mówi dlaczego pedofil ją napastował, dlaczego na to pozwalała.
Pozwalała bo jako dziecko nie wiedziała, że to co robi pedofil jest złe. Dla niej przyjaciel rodziny
(który okazał się pedofilem) był autorytetem. Nie miała żadnej edukacji seksualnej. Gdyby miała
to mogła by zareagować. Powiedzieć rodzicom, czy szkolnemu psychologowi. Nikt jej nie powiedział
czym jest molestowanie seksualne, czym jest pedofilia.

Mirki i Mirabelki nikt nie chce wpuszczać do szkół mitycznych lewaków/gejów aby masturbowali przedszkolaków.
Mam nadzieję, że przynajmniej na Wykopie są ludzie z podejściem zdroworozsądkowym, bo kumpel po przesłaniu
mu dokładnie tego samego co wam teraz przesyłam nazwał mnie skrajnym lewakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#edukacjaseksualna #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #edukacja #pedofilia
Klimbert - Drogie Mirki i Mirabelki,
obejrzyjcie sobie w wolnej chwili poniższy wywi...
  • 59
  • Odpowiedz
@Harmonia

no chyba na tym etapie to rodzice powinni powiedzieć dziecku co jest dobre i że nikt nie ma prawa ich dotykać

Ze mną rodzice nigdy nie rozmawiali o seksualności, albo że nikt mnie nie może dotykać. Z moimi braćmi też nie rozmawiali.
W szkole w podstawówce katecheta coś raz powiedział, że nasze ciała się zmieniają itd, zapadło mi to w pamięci, bo jak dziewczynom zaczął mówić o śluzie i kalendarzyku to
  • Odpowiedz
w Polsce popularnym zjawiskiem jest obwinianie ofiary za to co się stało. Na wykopie np. najpopularniejsze jest obwinianie w szczególności kobiet


@Wejszlo: Nieprawda. Najwięcej jest plucia na typków spod tagu przegryw, bo przecież to że zostali zgnojeni życiowo to tylko i wyłącznie ich wina
  • Odpowiedz
Tak już będą wsadzać każdego do więzienia i zakazywać edukacji XDDD


@Harmonia: Tak. Aktualnie puścili do komisji projekt ustawy który kara każdego kto "publicznie propaguje (...) podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego". Jeżeli tego nie wiesz, propagować - «upowszechniać jakieś poglądy, idee lub wiedzę».

W obecnym brzmieniu ustawy oznacza to że nie będzie można uczyc nikogo poniżej 18 roku życia niczego co jest związane z podejmowaniem obcowania płciowego. Co może doprowadzić do
  • Odpowiedz
@Klimbert znam kogoś, kto był molestowany jako dziecko. Mówił, że nie zareagował, bo nie wiedział, że to coś złego, że tak się nie powinno robić. W świecie dzieci dorośli zawsze mają rację, dzieci nie podwazaja decyzji dorosłych, dopóki ktoś im wcześniej nie powie, że tak nie wolno,zeby uważać itp.
  • Odpowiedz
bardziej ironia niż plucie, wystarczy wejść na tag i zobaczyć że wcale nie bez powodu, wielu z nich dodaje na prawdę #creepy wpisy


@Wejszlo: równie dobrze można powiedzieć, że wiele kobiet zachowuje się w #!$%@? sposób i nie bez powodu się na nie narzeka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@HumbugPL: chyba nie wiesz co mówisz, prawdopodobieństwo spotkania przez dziecko w swoim życiu pedofila nie jest takie małe, na dodatek w większości przypadków są to osoby ktorym to dziecko ufa i nie będzie ich podejrzewać o złe chęci. Natomiast słowo seksualizacja to nie jest synonim edukacji seksualnej. Jestem za tym żeby przestrzegać dzieci przed pedofilami od kiedy tylko potrafią chodzic, to by zapobiegło wielu tragediom.
  • Odpowiedz
@Klimbert: To nagranie pokazuje jak silne są narzucenia kulturowe.
Dziewczynę jako dziecko "przytulał" wujek. Sprawiało jej to nawet przyjemność, nie widziała w tym nic złego. Nie było to intuicyjnie wyczuwane zło: bicie czy krzyczenie. Było to przyjemne. Potem jak dorosła dowiedziała się że "tak nie można" i to było złe. Momentalnie wpadła w depresję.
Gdyby wychowywała się w kulturze gdzie takie macanki (bez przymusu, bolesnych penetracji, itp.) są normą, w wieku
  • Odpowiedz
Gdyby wychowywała się w kulturze gdzie takie macanki (bez przymusu, bolesnych penetracji, itp.) są normą, w wieku dorosłym byłaby normalną, szczęśliwą dziewczyną i z przyjemnością wspominała te pierwsze doświadczenia erotyczne z delikatnym "wujkiem".


@kinlej: dzień dobry panie Januszu.
  • Odpowiedz