Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,
obejrzyjcie sobie w wolnej chwili poniższy wywiad.
Ofiara pedofila sama mówi dlaczego pedofil ją napastował, dlaczego na to pozwalała.
Pozwalała bo jako dziecko nie wiedziała, że to co robi pedofil jest złe. Dla niej przyjaciel rodziny
(który okazał się pedofilem) był autorytetem. Nie miała żadnej edukacji seksualnej. Gdyby miała
to mogła by zareagować. Powiedzieć rodzicom, czy szkolnemu psychologowi. Nikt jej nie powiedział
czym jest molestowanie seksualne, czym jest pedofilia.

Mirki i Mirabelki nikt nie chce wpuszczać do szkół mitycznych lewaków/gejów aby masturbowali przedszkolaków.
Mam nadzieję, że przynajmniej na Wykopie są ludzie z podejściem zdroworozsądkowym, bo kumpel po przesłaniu
mu dokładnie tego samego co wam teraz przesyłam nazwał mnie skrajnym lewakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#edukacjaseksualna #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #edukacja #pedofilia
Klimbert - Drogie Mirki i Mirabelki,
obejrzyjcie sobie w wolnej chwili poniższy wywi...
  • 59
@Harmonia: Przecież to są jakieś mrzonki. Rodzicow, którzy rozmawiają o seksualności z dziećmi jest tak mało, ze mądrzy ludzie doszli do wniosku, ze potrzeba są lekcje w szkołach. To funkcjonuje w całym cywilizowanym świecie i tylko w Polsce partia rządząca jest w stanie przekonać masę idiotów, ze ktoś tam będzie uczył dzieci masturbacji albo ze geje będą homoseksualizowac dzieci.
@Klimbert: jestem prawakiem i do tej pory byłem raczej na "nie" dla edukacji seksualnej w szkołach podstawowych. Sam pamiętam jeszcze swoje zajęcia z przystosowania do życia w rodzinie w LO.
Podlinkowany przez Ciebie wywiad widziałem jakiś czas temu i powiem szczerze, że Twój argument jest dla mnie mocno przekonujący i w tym momencie skłaniam się raczej ku "za".
Duży plus dla Ciebie za poziom dyskusji z ludźmi o innych poglądach. Rzadkość