Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,
obejrzyjcie sobie w wolnej chwili poniższy wywiad.
Ofiara pedofila sama mówi dlaczego pedofil ją napastował, dlaczego na to pozwalała.
Pozwalała bo jako dziecko nie wiedziała, że to co robi pedofil jest złe. Dla niej przyjaciel rodziny
(który okazał się pedofilem) był autorytetem. Nie miała żadnej edukacji seksualnej. Gdyby miała
to mogła by zareagować. Powiedzieć rodzicom, czy szkolnemu psychologowi. Nikt jej nie powiedział
czym jest molestowanie seksualne, czym jest pedofilia.

Mirki i Mirabelki nikt nie chce wpuszczać do szkół mitycznych lewaków/gejów aby masturbowali przedszkolaków.
Mam nadzieję, że przynajmniej na Wykopie są ludzie z podejściem zdroworozsądkowym, bo kumpel po przesłaniu
mu dokładnie tego samego co wam teraz przesyłam nazwał mnie skrajnym lewakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#edukacjaseksualna #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #edukacja #pedofilia
Klimbert - Drogie Mirki i Mirabelki,
obejrzyjcie sobie w wolnej chwili poniższy wywi...
  • 59
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Widzisz, jesteś dokładnie pod takim samym wpływem tej akurat normy kulturowej. Jeszcze 20 lat temu był dla ciebie obrzydliwy homoseksualizm ale już nie jest, teraz wstyd by ci było się do tego przyznać. Społeczeństwo to na tobie wymusiło.
  • Odpowiedz
@kinlej nope, po prostu wiem jak obrzydliwe jest uprawianie seksu z kimś lub czymś co nie może wyrazić pełnej, świadomej zgody :^) taką osobą jest na przykład dziecko, które jest obrzydliwie wykorzystywane przez oblechów usprawiedliwianych przez takich obleśnych typów jak ty.
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Dzieci już mogą decydować o zmianie płci czy eutanazji, nie potrzebują do tego pełnoletności. Niewykluczone że za jakiś czas uzna się że będą mogły decydować czy chcą seksu a wtedy i ty z czasem zmienisz zdanie pod wpływem nacisków kulturowych.
Ja nie mówię czy to jest dobre czy złe. Stwierdzam obiektywne fakty.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Axim: Odcinek z klimatologiem od "Nauki o klimacie" mogę polecić z ręką na sercu, gość jest serio naukowcem i mówi prawdę, na kompetencje, ale mam świadomość, że ogólnie to 7m zdążyło się skompromitować np. odcinkiem z księdzem
  • Odpowiedz
Myślałem, że mówienie o takich rzeczach w szkole jest normą, dopiero teraz się dowiaduję, że nazywa się to edukacja seksualna i jest zakazane xDD Pamiętam, że mnie w podstawówce kilkanaście lat temu uczyli co to jest zły dotyk i inne takie...
  • Odpowiedz
@Klimbert: Może będę się czepiać, ale nie zgadza mi się jedna rzecz w tym wywiadzie. Ma 25 lat, mówi ze 3 lata temu miała klienta który przypominał jej oprawcę (czyli miała lat 22) i nie mogła sobie poradzić ze swoimi obowiązkami które wykonuje zawodowo od 6 lat - czyli musiałaby pracować od lat 16... Nie mowie ze historia jest nieprawdziwa, ale bez kitu, takie błędy?
  • Odpowiedz