Wpis z mikrobloga

@Tarriken77: Z tym "cyk" to utrafil w sedno. Pamietam jak kiedys na odsluchu w pewnym sklepie wybor stanal pomiedzy kolumnami za 8k i za 13k. Mi sie bardziej podobalo brzmienie tych za 8k, ale wtedy sprzedawca zaczal cos slyszec. Cos co wg jego audiofilskiego ucha dyskwalifikowalo te tansze kolumny, bo bylo slyszalne tylko na tych drozszych. Do tej pory nie wiem, co to bylo i niech tak zostanie. Te za 8k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@smutny_kojot: mam takiego zamożnego kolegę, który lubuje się w zestawach kina domowego. za każdym razem jak wymieni sprzęt to próbuje mnie katować pewnym rytuałem. włącza jakiś tam film na blu-ray u i przewija do chwili w której "leci mucha i to zajebiście słychać".
ja zawsze twierdzę że w filmie najważniejszy jest scenariusz, ale z nim na ten temat nie można porozmawiać. nic się #!$%@? nie liczy tylko ta mucha, z tyłu,
@PotwornyKogut: Nie jestem fanem blockbusterów z superbohaterami Marvela czy sagi Szybkich i Wściekłych, więc efekty z przykładową muchą również nie zrobią na mnie wrażenia. Za to w muzyce takie różnice mnie denerwują. Stereo do domu starałem się dobrać sobie już na jakimś satysfakcjonującym poziomie. W aucie też mam jakiś fabryczny Harman Kardon, ale to jednak nie to i często słuchając tych samych płyt w samochodzie odczuwam rozczarowanie nie słysząc pewnych rzeczy,