Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka rozrabiałem. Dostałem kuratora. Młody gość przychodzi mi do domu.. gadalismy o różnych sprawach. Widział że tak trochę kiepsko u mnie w domu to przyniósł mi swoje ubrania. Szanuję i #niewiemjaktootagowac jeżeli Pan to przeczyta jakimś cudem...Panie Marcinie... dziękuję
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janko29: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiem jak to jest z tej słabszej strony być ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i twoje bóldupienie świadczy że nie potrafisz sobie poradzić z tym co już było XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TheAwaken: może odszukałbyś w starych papierach jak się nazywał i znalazł go? Jest to możliwe? Spotkał się i podziękował, powiedział ile to dla Ciebie wtedy znaczyło itd. uważam, że było by mu bardzo, bardzo miło. Może dać mu to kopa do robienia jeszcze więcej dobra, nie #!$%@? tego Mirek, proszę.
  • Odpowiedz
@TheAwaken: Daj spokój z tym tłumaczeniem się, na wykopie to są sami święci ludzie xD Banda przegrów, których męczyli w szkołach i nagle próbują zgrywać szeryfów prawa bo jedynie tak mogą pokazać swoje wielkie i tłamszone JA.
  • Odpowiedz
@TheAwaken: napisałeś że dostałeś kuratora bo rozrabiałeś. Potem że za to, że rzuciłeś szkołę bo MUSIAŁEŚ pójść do pracy. Tjaaaaaaaa seems legit ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Janko29: No i co z tym zrobisz? Popłaczesz się, czas cofniesz? #!$%@?ł, odpowiedział za to karnie (jak na możliwości małolata) i finito. Bywa i żyje się dalej, a Ty płacz nad losem typa, który wyszedł na ludzi bo za małolata coś głupiego #!$%@?ł xD W dodatku jesteś taki zimny i zdystansowany, a #!$%@? w tym poście jak karabin obserwując wciąż komentarze innych.

To nie jest bronienie a empatia zwykła, zrozumienie
  • Odpowiedz
@TheAwaken: mój kurator też był bardzo wporzo. Generalnie do mnie rzadko wpadał, bo i widział że u mnie w sumie wszystko OK. Kiedyś np spotkałem go będąc na zakupach z matką i potem nie widziałem typa parę miesięcy, innym razem podjechał do mnie i widział że koszę trawę sąsiadom to pogadał chwilę i stwierdził że nie będzie mi przeszkadzał jak zarabiam uczciwie pierwsze hajsy :P
Ale też pamiętam jak właśnie
  • Odpowiedz