Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka rozrabiałem. Dostałem kuratora. Młody gość przychodzi mi do domu.. gadalismy o różnych sprawach. Widział że tak trochę kiepsko u mnie w domu to przyniósł mi swoje ubrania. Szanuję i #niewiemjaktootagowac jeżeli Pan to przeczyta jakimś cudem...Panie Marcinie... dziękuję
  • 168
  • Odpowiedz
@TheAwaken: screena nie ma - w usunietym byla podstawowka, ale whatever ;) skoro w tytlu jest ze za dzieciaka rozrabiales - to niby pojscie do pracy to bylo rozrabianie? xD
  • Odpowiedz
@Nuuk: nie ma szans żeby tam była podstawówka. Zresztą chyba widać że umiem pisać ze skadnia, bez błędów ortograficznych i logicznie... bo byłem rozrabiaka... ale kurator był za to musiałem przetrwać
  • Odpowiedz
@Janko29: zawsze pomagam ludziom w potrzebie. A profesura zapewne się zrobi...... i to z kilku kierunków. Więc naprawdę spadaj chłopie bo to co piszesz to żenada. Kompromitacja... Napisałem że dostałem za opuszczenie szkoły nie za jakiś gowno przystanek.
  • Odpowiedz
@Janko29: gdybym był po podstawowym to bym Ci inaczej zakomunikował TFUJ poziom intelektualny. Ale to że ciągle szukasz zaczepki i wyzywasz mnie od patusów, dowodzili tylko że jest na poziomie rozwielitki. Chyba naprawdę Ci ktoś notorycznie robił krzywdę w szkole.
  • Odpowiedz
@Janko29: raczej nie. Ale szkoda. Chciałbym. Tak wywalić Ci tornister za okno , zabrać kieszonkowe i kanapki. I co przerwę robić spłuke w kiblu. Napisze list do świętego w liście by mi to umożliwił :)
  • Odpowiedz