Wpis z mikrobloga

Czasami tęsknię za każdym moim chłopakiem, każdym z osobna. (No, może za wyjątkiem jednego) W każdej relacji zostawia się cząstkę siebie, cząstkę siebie się wklada i traci bezpowrotnie (?). Boli, że nie wyszło, choć jest się już mądrzejszym, wie się więcej, i wiadomo już teraz, że wyjść nie mogło. Ale tęskni się za tymi dobrymi elementami, w każdym coś fajnego było (niekoniecznie #beniz xD). Chciałoby się zrobić jakiś taki zlepek tych wszystkich fajnych cech osób z którymi się było, które się - w jakiś sposób, ale zawsze - kochało...

Dokładnie dekadę temu się to wszystko u mnie zaczęło, tak byłam wcześniej spragniona relacji, no to się #!$%@? nasyciłam xD Mam już dosyć, jestem tym wszystkim zmęczona, ja #!$%@?, ale zyjemy w pokręconych czasach, wszyscy mamy chaos i pustkę w głowie, jakie to jest #!$%@? smutne wszystko... Ale pókim żywi, będziem szukać xD

#natifeels #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 148
  • Odpowiedz
nazywaj to jak chcesz, efekt jest jaki jest, ja to po prostu inaczej nazywam


@dumspiro: tu nie chodzi o nazewnictwo.

Ty twierdzisz, że ludzie w biednych krajach mają dużo dzieci bo instynkty, podczas gdy jest to ich świadomy wybór, bo to najlepsza opcja do zapewnienia sobie dobrej przyszłości na starość.

Gdyby w Europie ograniczyć możliwość zarabiania i odkładania pieniędzy, oraz zlikwidować systemy emerytalne, to ludzie też by mieli dużo dzieci, bo
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: jasne, świadomy wybór z czegoś wynika. Z czego? Z tego że zapewni to im byt lepszy lub gorszy, ale najlepszy z możliwych co z kolei wynika z tego że dbając o swój los kieruje nimi instynkt przetrwania, coś jeszcze?
  • Odpowiedz
jasne, świadomy wybór z czegoś wynika. Z czego? Z tego że zapewni to im byt lepszy lub gorszy, ale najlepszy z możliwych co z kolei wynika z tego że dbając o swój los kieruje nimi instynkt przetrwania, coś jeszcze?


@dumspiro: ale ty wiesz, że instynkty nie działają na parę lat do przodu, tylko tu i teraz?

To nie instynkt przetrwania każe im brać na siebie trud wychowywania wielu dzieci, tylko chęć
  • Odpowiedz
@dumspiro: Nie odezwę się, bo po prostu załamujesz.
OPka pisze: tęsknię za byłymi
Drugi komentarz: dlatego kazdy normalny facet woli dziewice
Ja: oni mają chyba jakąś obsesję
A ty coś bredzisz o atrakcyjności fizycznej(???)
Bez odbioru
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: instynkty to takie zabezpieczenie ostateczne danego bytu i dba o to żeby dna poszło dalej a człowiek jako słaba istota rozniósł go jak najszerzej. Chęć przeżycia to instynkt przetrwania i posiadanie dzieci to zapewnienie poniekąd jak najdłuższego życia=przetrwania. Instynkt przetrwania działa tak żeby istota przetrwała, nie ma tam czasowych. Co ty gadasz? Gdyby nie mieli emerytury w postaci potomstwa to by pozdychsli a temu zapobiega najsilniejszy instynkt - instynkt przetrwania
  • Odpowiedz
@Liwiia: ja nie odpowiadam za zdanie innych, wyjaśniam poniekąd możliwość ich tunelu myslowego. Pokazuje ponadto ważność seksualności na przykładzie przyjaciel-partner ale ty dalej nie rozumiesz
  • Odpowiedz
instynkty to takie zabezpieczenie ostateczne danego bytu i dba o to żeby dna poszło dalej a człowiek jako słaba istota rozniósł go jak najszerzej.


@dumspiro: nie. Żaden instynkt nie działa na lata.

Już to pisałem. Widziałeś kiedyś zwierzę, które planuje jakieś działanie na kilka lat do przodu?

Chęć przeżycia to instynkt przetrwania i posiadanie dzieci to zapewnienie poniekąd jak najdłuższego życia=przetrwania.


Jeśli by tak było, to ludzie w Europie też by
  • Odpowiedz
toś pochodzi do tematu na spokojnie i racjonalnie - nie kochał i się nie angażował xD Toś wymyślił.

A co do drugiego wątku, to nigdy nie byłam na żadnego faceta wściekła ani nie krzyczałam, bo wolę rozmowy na spokojnie zamiast awantur. I co, to też świadczy o tym, że nie doświadczyłam miłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker:
Co do drugiego to chodziło mi o co innego, a
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Wytłumacz więc skąd pomysł na wiele dzieci? Z powietrza? Z logiki? A więc czemu część tych dzieci umiera skoro to taki świadomy odpowiedzialny wybor? A nie egoistyczna chęć przetrwania? Instynkt przetrwania się włącza gdy jest zagrożenie. W Europie mamy więcej kapitału więc nie musimy mieć tyle dzieci aby przetrwac. Jak ktoś jest otyły to narażony jest na więcej chorób np układu krwionośnego, zawałów więc tak, tak to działa. Człowiek ma
  • Odpowiedz
@Liwiia: xddd mózgu ty, to że się z nimi nie utożsamiam nie mówi odrazu że nie mogę tłumaczyć takim dzbanom jak ty skąd myślenie innych osób się wywodzi bo widać jesteś tak niepełnosprawna intelektualnie że nie rozumiesz tylko plujesz jadem zamiast się zastanowić co ktoś ma na mysli
  • Odpowiedz
to że się z nimi nie utożsamiam nie mówi odrazu że nie mogę tłumaczyć takim dzbanom jak ty skąd myślenie innych osób się wywodzi bo widać jesteś tak niepełnosprawna intelektualnie że nie rozumiesz tylko plujesz jadem zamiast się zastanowić co ktoś ma na mysli


@dumspiro: #czarnolisto co za żenada, nie sil się na mędrca, bo wychodzi komicznie. Bez odbioru
  • Odpowiedz