Wpis z mikrobloga

Co Wy #!$%@? cię że u nas jest ciężko z antykoncepcja? Jak nie byłem w stałym związku to gumy można było kupić w każdej aptece. Jak jestem w stałym związku to różowa idzie do ginekologa, robi badania i ma zapas tabletek anty na pół roku.

Was już doszczętnie #!$%@?ło że stwierdzeniem że u nas ciężko o antykoncepcja, albo nigdy z niej nie korzystaliscie.

#bekazlewactwa
#urojenialewakoidalne
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MinnieMouse0 widać że dyletantka się wypowiada na tematy o których nie ma pojęcia.
Możesz sobie brać cokolwiek w ciemno, mnie to nie interesuje.
Ale państwo nie będzie się firmowało swoją legislacją takich zachowań, zwłaszcza dla młodych dziewcząt.

@agaciksa to że rzeczywistość jest jaka jest i ginekolodzy nie robią badań nie oznacza, że jest to prawidłowe.
  • Odpowiedz
@Protamina: Czyli dzisiaj jest to nonsens i nic się nie robi w kierunku przede wszystkim umożliwienia lekarzom robienia tych badań. Absurdalnie jest. Można stracić zdrowie przez przez lekarza albo nie brać tabletek. Taka rosyjska ruletka.
  • Odpowiedz
widać że dyletantka się wypowiada na tematy o których nie ma pojęcia.


@Protamina: Świetnie że podałeś jakikolwiek argument obalający moje argumenty, poza obrażeniem mnie XD

Możesz sobie brać cokolwiek w ciemno, mnie to nie
  • Odpowiedz
@BosaKoza: błąd, lewactwo chce po prostu tabletek dzień po w aptece, których ni jak sie nie dostosowuje do organizmu, bo są tylko trzy rodzaje(o ile sie nie myle) na rynku w polsce i są to dzień po, ponad dzień po i chyba ponad trzy dni? Jakoś ale ręki sobie uciąć nie dam. I ofc, mogą mieć skutki uboczne ale to jak każdy pierwszy lepszy lek z apteki, który też kupisz
  • Odpowiedz
@Noct: to co powiesz o skutkach ubocznych takiej maxigry BEZ RECEPTY? Maxigry, czyli mniejszej dawki sildenafilu, czyli Viagry na receptę.
Ty tu #!$%@? o zaburzeniu gospodarki hormonalnej gdy gostek z nadcisnieniem po lyknieciu kilku tabletek po pare ziko sztuka skonczy z zawalem z #!$%@? w cipie.
  • Odpowiedz
@ExitMan:

Jeżeli chcesz prowadzić aktywne życie seksualne, to zakres antykoncepcji leży w interesie Twoim i Twojego partnera (o ile jest jeden).


Swojej matce będziesz takie kazania sadził jak staremu stomil się zsunie? Bo #!$%@? dzieci w wieku 45-50 lat to owoce spóźnionej miłości? Bo to "młode siksy z aktywnym życiem seksualnym" biegają po ellaone jak po aspiryne a nie zesrani czterdziestolatkowie z wizją totalnego #!$%@? ich zycia na starość? Pobudka.
  • Odpowiedz
@tigga: debile są po każdej stronie, a sildenafil nie jest hormonem. #!$%@?ę o tym, że głupia szesnastolatka z zatorami w rodzinie nażre się nie tak jak powinna antykoncepcji i skończy z zakrzepem w mózgu, a co bogatsze bananowe dziewczynki nawet zamiast piguł anty (bo tyją i libido spada) będą żreć tabletki po taczkami. Nie, cena nie jest tutaj wystarczającym czynnikiem ograniczającym zużycie.
Sądzę, że dostęp do dzień po powinien być
  • Odpowiedz
@Noct: ale widziałeś ulotkę sildenafilu długą jak Tora? Widziałeś te prawdopobieństwa przy skutkach ubocznych (hint: skutek uboczny ≠ działanie niepożądane).
Ale spoko, bajaj sobie o zatorach czy elli jak cuksy. W końcu facetowi ma konar płonąć za kazdą cenę a babka jak się rucha to niech przejdzie scieżkę zdrowia.
  • Odpowiedz
@tigga: brałem sildenafil rekreacyjnie, wiem jakie są możliwe i jakie miałem skutki uboczne. Są inne, bezpieczniejsze metody ANTYkoncepcji niż po. Anty znaczy zapobiegać, nie "leczyć".

Poza tym, Ty chyba piszesz o szkodliwości preparatów przeznaczonych dla facetów, a wszyscy inni o szkodliwości preparatów dla kobiet - cóż, zgadzam się z Tobą, mężczyźni są dyskryminowani także w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Noct: jak pęknie guma to jakie masz środki antykoncepcji?

Mężczyźni dyskryminowani? Czym, wprowadzaniem na rynek tylnymi drzwiami specyfiku w którym sama ulotka już myslacym daje do zrozumienia ze to powinno byc przepisywane przez lekarza? Cisnienie tetnicze pow 130 to ma co drugi facet czlowieku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Razzish spróbuj mieć niestandardowy rozmiar członka. Gumy tylko z internetu bo w aptece nie dostaniesz xd

@RocketQueen prędzej panie w aptece nie zrealizują recepty z powodu klauzuli sumienia niż ginekolog nie przepisze

@BosaKoza nie da się dopasować tabletek inaczej niż po prostu testując każde
  • Odpowiedz
@Krotniczka:

Miałam sytuację że chciałam uzyskać tabletkę po u zwykłego doktora który był w tym czasie dostępny też publicznie i zostałam nazwana dziwką

Złożyłaś skargę do Izby i wszystkich świętych? Bo jak nie, to Ci pomogę napisać, pro bono :)
  • Odpowiedz
@kt13: Gumy na niestandardowego członka można też kupić w sex-shopie. Przez neta jest wygodnie, ale na miejscu też znajdziesz. MySize jest całkiem ok. Mają kalosze na większość członków. Nawet te 69mm wejdą spokojnie na prącie o obwodzie 16cm, gorzej jak ktoś ma Końskie rozmiary, wtedy szukanie gumek raczej odpada. Lepiej w szukać innej metody.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu wy tak się przejmujecie losem innych. Nie powinno być recept na żadne leki, jak masz potrzebę wchodzisz i kupujesz.
Czy w castoramie widząc ciebie smutnego kasjerka odmawia ci sprzedaży liny?
Śmieszy mnie to mówienie, że no wiesz głupie społeczeństwo się zabije. Wszyscy uważacie siebie za tych madrzejszych, to gdzie są ci głupsi.
Nauczcie się dbać o swój interes bo na świecie są większe problemy niż to, że ktoś sobie
  • Odpowiedz
@Krotniczka: i nie jest obojętna dla zdrowia kobiety, dlatego powinien jak wypisywac ginekolog dobierajac konkretny preparat do sytuacji. Swoja droga, mam 36 lat i z dziewczyna, teraz żoną nigdy nie mielismy takiej potrzeby. Czyli mozna.
  • Odpowiedz