Wpis z mikrobloga

Co Wy #!$%@? cię że u nas jest ciężko z antykoncepcja? Jak nie byłem w stałym związku to gumy można było kupić w każdej aptece. Jak jestem w stałym związku to różowa idzie do ginekologa, robi badania i ma zapas tabletek anty na pół roku.

Was już doszczętnie #!$%@?ło że stwierdzeniem że u nas ciężko o antykoncepcja, albo nigdy z niej nie korzystaliscie.

#bekazlewactwa
#urojenialewakoidalne
  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 339
@Razzish: @SirRoger: @RocketQueen: @BosaKoza:
Niestety jest jakieś ogarniczenie, nie wiem ludzie o prawicowych poglądach myślą że 16 latki będą kupować tabletki po i łykać jak cukierki...
Spotkałam się z lekarzem na nfz który mi odmówił tabletek antykoncepcyjnych w dużym mieście 500 tys mieszkańców. Miałam sytuację że chciałam uzyskać tabletkę po u zwykłego doktora który był w tym czasie dostępny też publicznie i zostałam nazwana dziwką więc jeśli was
@Krotniczka: Siostra która ma aptekę opowiadała że potrafiły te same dziewczyny przychodzic dość często i traktowały zapewne ten sposób jak zabezpieczenie, co nie jest zbyt zdrowe ;-) Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko, bo jak ktoś chce to jego sprawa jak dba o zdrowie, ale edukacja w tym temacie jest dość slaba moim zdaniem ;-)