Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
#!$%@?, jakie wy dzieci jesteście jednak.
Od wczoraj kwiczę ze śmiechu, z tego co tu się #!$%@?. Krzyczą, wyją, wrzeszczą, jakby im ktoś zabawkę zabrał. Normalnie jak dzieci w przedszkolu, jak im kto lizaka zabierze. Pierwsze rozczarowania rzeczywistością, bo jednak ta Ola w której się skrycie #!$%@?, okazało się że daje dupy Saszce z IIIc. Taki to jest #!$%@? wrzask.
Mentalnie to wy jesteście jeszcze w głębokim gimnazjum.
Widać, że większość z was to dopiero odkrywa, co to jest demokracja i większość.
I jak to w przypadku dzieci bywa, pokrzyczycie, powyjecie, powściekcie się, a następnie za parę dni wrócicie do tego samego szamba z którego wypełzliście. Bez żadnej #!$%@? różnicy. Bez żadnej #!$%@? refleksji.

Przestańcie srać już na tym wykopie. Serio. Dorośnijcie. I nauczcie się znosić porażkę z godnością, bo jeszcze wiele ich w życiu mieć będziecie i jak każdą będziecie tak przeżywać, to #!$%@? na zawał w wieku 30 lat.
To nie jest #!$%@? koniec świata #!$%@?.
W waszym gównianym życiu i tak się nic nie zmieni, jak nie nauczycie się brać sprawy w swoje ręce. Tak robią dorośli. A dzieci płaczą, że im ktoś pozabierał zabawki. Jak wy.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

#wybory
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Brother_of_Steel:
Wiesz, że jeśli jest się w cokolwiek zaangażowanym jak na przykład w wybory lub chociażby piłkę nożną to przeżywa się zarówno wygraną jak i przegrana. Jesteśmy ludźmi, każdy z nas posiada emocje. Nie rozumiem jak można nawoływać do ich tłumienia, bo komuś to przeszkadza. Pewnie że może Ci to przeszkadzać, tak samo jak każdy z nas ma prawo celebrować lub #!$%@? się na wyniki wyborów.
Parafrazując, dorośnij i naucz się,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KrwawyPacyfista: stary, jak cię tak dupa swędzi, że wygrał PiS, to weź załóż partię młodych i staraj się coś zmienić. Ja chętnie na taką inicjatywę zagłosuje. Tylko że wiem tak samo dobrze jak ty, że gówno z tego będzie, bo jedyne do czego wy się nadajecie, to do wklejania z translatora w każdym języku ordynarnego Stonogi. I do uwielbienia głupoty Testo, socjotechnika debilnego piardu.
Ja się tak emocjonowałem w twoim wieku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrwawyPacyfista: sam fakt że tu z wami siedzę, mając prawie 40 lat świadczy o tym, że nie jestem do końca normalny, także wiesz, ja jestem świadomy tego.
Co nie zmienia faktu, że jednak w tym "jadzie" który na ciebie pluje, jest dużo prawdy, bo inaczej, czy zawracałbyś sobie głowę jakimś debilem, gdyby pisał same bzdury?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrwawyPacyfista: to ja jednak jestem od ciebie mądrzejszy, bo z debilami nie gadam.
Gadam z kimś, kto prezentuje cień logiki w tym co mówi. Reszta zazwyczaj trafia na czarną, bo po co gadać z głupkiem? Tylko cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
A własne poglądy, jak są trwałe i ugruntowane, to nie wymagają obrony. Obrony wymaga zazwyczaj to co słabe i chwiejne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jednak co kiedy w oczach innego człowieka Ty z bohatera zmieniasz sie w kalekę?


A czy mnie obchodzi, jakie zdanie ma kto na mój temat? Istotne to jest dla ciebie?
Bo mnie to szczerze mówiąc ani grzeje, ani ziębi. Przed 40 zrealizowałem swoje marzenia. Jestem lepszy od większości ludzi, bo większość nigdy do tego nie dojdzie.
Powiedz, czemu miałbym się przejmować zdaniem kogoś, kto nawet nie rozumie jak to jest? Dyskutować można
@Brother_of_Steel: Lol, do dziada mówisz chłopcze? xD Ja bym prawdopodobnie Twoją matkę mógł ruchać, bo by była zgodność wieku.

I powtarzam: śmiejesz się z ludzi, bo przeżywają emocje? Ale masz silną psychikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)