Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 244
Mało polityków irytuje mnie tak, jak osoba na załączonym obrazku. Nie dość, że dostaje łomot od Kaczora któreś wybory z rzędu, to jeszcze śmie twierdzi, że gdyby opozycja szła razem do wyborów to pokonałaby PiS. A gówno prawda! Tak jak to było w przypadku eurowyborów, gdy koalicja była większa, to głosowałem na Razem. Gdybym miał wybór tylko między Kaczafim, a opozycją pod przewodnictwem Schetyny to oddałbym pewnie nieważny głos. Ot, taki mój mały sprzeciw, ale myślę, że takich osób byłoby więcej.
W ogóle gdyby ten człowiek miał odrobinę rigczu to powinien odpuścić liderowanie w jakiejkolwiek partii.
#wybory #przemysleniazdupy
Pobierz x.....k - Mało polityków irytuje mnie tak, jak osoba na załączonym obrazku. Nie dość,...
źródło: comment_q5AuAnaBA3fsZTHBHsAuxHKVrlfWE0JM.jpg
  • 19
@xnchuck: pewnie na lewicy dominująca myśl w obiegłym tygodniu to było "whoa... that was so close!" jak zobaczyli jak KO strzela sobie w kolano zapraszając Lecha Wałęsę na spęd by ten przypomniał Polakom jak arogancka i chamska była Platforma gdy ta zaczęłaa tracić poparcie. Do tego jeszcze dołożył się Neumann mówiąc jak rzyga swoimi wyborcami i ich miastem. Bardzo Obywatelska postawa, nie ma co.

Pomyśleć, że lewica mogła być częścią tego
@Bover lecz się czlowieku. Musiałbym upaść na głowę żeby głosować na PiS. Nie dostaje od tego rządu nic, jedynie dokładam z podatków. Ale PO na ten moment nie jest żadną alternatywa, są takimi samymi złodziejami jak pisowcy.